Anna Lewandowska prosto z Auditori 1899: Marzenie Roberta zostało spełnione

Dominik Wardzichowski
- To dla nas wyjątkowy dzień. Bardzo przeżywaliśmy ten cały proces transferowy - mówi Anna Lewandowska, z którą porozmawialiśmy tuż po oficjalnej konferencji prasowej Roberta Lewandowskiego na Camp Nou. Najlepszy polski piłkarz przez cały ten czas mógł liczyć na wsparcie rodziny: żony, mamy, siostry i przyjaciół. - Marzenie Roberta zostało spełnione, a my podążamy za nim - mówi Lewandowska.

- Zrobiliśmy wielkie WOW i chyba nie spodziewaliśmy się aż takiego wydarzenia - mówi o piątkowej prezentacji Roberta Lewandowskiego na stadionie Camp Nou jego żona Anna. - Zawsze powtarzam, że Robert jest niesamowitym profesjonalistą. To jego praca doprowadziła go do miejsca, w którym jest. Marzenie zostało spełnione, my podążamy za nim, rodzina zawsze będzie go wspierać - mówi nam Lewandowska. A specjalne nagranie z Auditori 1899, czyli największej sali konferencyjnej na stadionie w Barcelonie, możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo Anna Lewandowska: To było wielkie marzenie Roberta

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Więcej o: