"Unikatowa". Hiszpanie podpatrzyli rejestrację samochodu Lewandowskiego

Robert Lewandowski ma za sobą pierwszy trening w Barcelonie w ośrodku Ciutat Esportiva. Kibice próbowali go zatrzymać w czwartek zarówno przed jak i po treningu, ale zwrócili też uwagę na tablicę rejestracyjną w jego samochodzie. - Jest ekskluzywna - pisze "Mundo Deportivo".

FC Barcelona zakończyła przedsezonowe tournee po Stanach Zjednoczonych. Robert Lewandowski wystąpił w meczach z Realem Madryt (1:0), Juventusem (2:2) i Interem Miami (2:0), ale nie zdobył jeszcze pierwszej bramki w nowych barwach. Polski napastnik skorzystał z czasu wolnego, żeby finalnie dopiąć rozdział pt. Monachium, a niebawem będzie miał okazję do oficjalnego debiutu, ponieważ Barcelona zagra 7 sierpnia z meksykańskim Pumas w ramach Pucharu Gampera na Camp Nou.

Zobacz wideo Nowy dom Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie. "Wspomnienia na całe życie"

Hiszpanie zwrócili uwagę na tablicę rejestracyjną Lewandowskiego. Stworzona w Monachium

Robert Lewandowski ma za sobą pierwszy trening w barwach Barcelony w ośrodku Ciutat Esportiva. Polski napastnik przyjechał na zajęcia zielonym Bentleyem Continental GT Convertible, który jest warty ponad milion złotych. Dziennikarze "Mundo Deportivo" zwrócili jednak szczególną uwagę na tablicę rejestracyjną w samochodzie Lewandowskiego - M RL 9999. M odnosi się do miasta Monachium, w którym Polak kupował ten samochód. RL to inicjały kapitana biało-czerwonych, a cztery dziewiątki odnoszą się do numeru Lewandowskiego.

"Ta tablica rejestracyjna jest unikatowa" - czytamy. Hiszpanie zwracają uwagę na to, że Robert Lewandowski mógł odpowiednio spersonalizować tablicę rejestracyjną w Niemczech za 10,20 euro. Tam wszystkie kombinacje z literami i cyframi są dozwolone, poza odniesieniami do nazizmu i niektórych organizacji. Wspomniany Bentley nie jest jedynym pojazdem w garażu Roberta Lewandowskiego, ponieważ na pożegnanie w Monachium napastnik przyjechał czerwonym Audi GT RS.

Robert Lewandowski zostanie oficjalnie zaprezentowany kibicom Barcelony na Camp Nou w piątek 5 sierpnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:30 (pierwotnie klub przewidywał rozpoczęcie półtorej godziny wcześniej), gdzie polski napastnik podpisze kontrakt wraz z Joanem Laportą, będzie podbijał piłkę i pokopie z członkami akademii La Masia. Godzinę później odbędzie się oficjalna konferencja prasowa z udziałem Lewandowskiego. Prezentacja będzie transmitowana w mediach społecznościowych FC Barcelony.

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Czy można sobie kupić koszulkę Barcelony z nazwiskiem Lewandowski? Z jakim numerem? Czy podczas prezentacji znów będziemy świadkami prowizorki, czy może wreszcie przy pełnym Camp Nou Robert Lewandowski zostanie przywitany z pełną pompą?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Więcej o: