Chłopiec podszedł do samochodu Harta. Po chwili zalał się łzami [WIDEO]

Bramkarz Celticu Glasgow Joe Hart wykazał się pięknym gestem wobec jednego z młodych kibiców. Po zakończeniu treningu złożył mu autograf na rękawicach, co spotkało się z niezwykle emocjonalną reakcją fana klubu ze stolicy Szkocji.

Joe Hart przeniósł się do Celticu Glasgow przed rokiem i od razu wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie, rozgrywając 54 na 57 możliwych meczów we wszystkich rozgrywkach. Między innymi dzięki jego świetnej grze drużyna po rocznej przerwie ponownie cieszyła się z mistrzostwa kraju.

Zobacz wideo Od lat 90. zarobki piłkarzy w Wielkiej Brytanii wzrosły 1500 proc. Jak to możliwe?

Robert Lewandowski w FC BarcelonieZadzwonił do niego Lewandowski. "Brzmiało jak żart". Chciał się nauczyć czegoś nowego

Piękny gest Joe Harta

Świetna gra sprawiła, że Hart bardzo szybko stał się ulubieńcem kibiców. Doświadczył tego chociażby po jednym z ostatnich treningów w ośrodku Lennoxtown, gdzie spotkał się z jednym z młodych fanów. Nagranie z ich spotkania trafiło do sieci i bardzo szybko zyskało na popularności.

Do odjeżdżającego spod ośrodka Harta podeszła dwójka dzieci i kobieta (najpewniej rodzeństwo i ich matka). Bramkarz najpierw dał autograf dziewczynce, a następnie to samo zrobił na przekazanych mu rękawicach. W momencie ich podpisywania chłopiec nie mógł powstrzymać emocji. Oparł się o samochód 35-latka i wyraźnie wzruszony nie krył radości z faktu spotkania swojego idola.

Kibice zachwyceni zachowaniem Harta

Po udostępnieniu nagrania w mediach społecznościowych, kibice Celticu wychwalali gest Harta. "Teraz jest jednym z moich ulubionych piłkarzy", "Nie potrzeba wiele, aby komuś zrobić dzień, a ten dzieciak będzie miał teraz pamiątkę na wiele lat", "Aż chce się płakać ze wzruszenia" - brzmiały niektóre z komentarzy.

Nicola ZalewskiNicola Zalewski rozchwytywany. Mourinho mówi jednak stanowcze "nie"

Ubiegłoroczny transfer do Szkocji jest drugim zagranicznym transferem Joe Harta. Wcześniej Anglik występował we włoskim Torino na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru City w sezonie 2016/17. Poza tym 75-krotny reprezentant Anglii grał w Shrewsbury, Tranmere Rovers, Blackpool, Birmingham, West Hamie, Burnley i Tottenhamie.

Więcej o: