KR Reykjavik - Pogoń Szczecin. Liga Konferencji Europy. Gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Pogoń Szczecin jest bardzo bliska awansu do drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. W czwartek o godz. 20.15 drużyna prowadzona przez Jensa Gustaffsona zagra na wyjeździe z KR Reykjavik, z którym przed tygodniem wygrała 4:1. Gdzie i o której godzinie obejrzeć to spotkanie?

Pierwszy mecz obu drużyn ułożył się pod dyktando Pogoni Szczecin. Przed tygodniem trzeci zespół poprzedniego sezonu ekstraklasy już w pierwszej połowie wypracował sobie sporą przewagę - do siatki trafiali Kamil Drygas, Luka Zahović i Jakub Bartkowski. Po przerwie drugą bramkę dołożył Drygas, ale w 71. minucie niespodziewanie honorowego gola na 4:1 strzelił Aron Kristofer Larusson. Dzięki efektownej wygranej szczecinianie uważani są za faworyta dwumeczu.

KR Reykjavik - Pogoń Szczecin. Sytuacja przed rewanżem

Rywalizacja z KR Reykjavik jest drugim dwumeczem Pogoni Szczecin z klubem z Islandii w europejskich pucharach. W sezonie 2001/02 do takiej rywalizacji doszło w eliminacjach do Pucharu UEFA. Lepszy okazał się Fylkir Reykjavik, który po remisie 1:1 w Szczecinie, na własnym stadionie wygrał 2:1.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Jeśli Pogoń Szczecin potwierdzi swoją przewagę nad KR Reykjavik i wygra dwumecz, w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy będzie czekało ją znacznie trudniejsze zadanie. Potencjalnym rywalem drużyny prowadzonej przez Jensa Gustafssona będzie Broendby IF, czwarty zespół poprzedniego sezonu duńskiej ligi.

KR Reykjavik - Pogoń Szczecin. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV, stream online

Rewanżowy pojedynek pierwszej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy pomiędzy KR Reykjavik i Pogonią Szczecin rozpocznie się w czwartek, 14 lipca o godzinie 20.15. Transmisję będzie można obejrzeć na platformie Viaplay. Zapraszamy także do śledzenia relacji na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.