Gallardo bije rekordy żenady. "Nie masz jaj". Grubo się jednak pomylił

W meczu ligi argentyńskiej między River Plate a Godoy Cruz doszło do niecodziennej sytuacji. Trener gospodarzy Marcelo Gallardo nie zgadzał się z decyzją sędziego, za co został ukarany żółtą kartką. - Nie masz jaj, by mnie wyrzucić, dupku - krzyknął w kierunku arbitra.

Do sytuacji doszło w doliczonym czasie, gdy goście z Godoy Cruz prowadzili 2:0. Gallardo wdał się w pyskówkę z sędzią Nicolasem Lamoliną. Arbiter doliczył aż pięć minut, z czym nie zgadzał się Gallardo.

Zobacz wideo Tymoteusz Puchacz wyjaśnia hejterów. "Jest coraz gorzej"

Gallardo po raz siódmy wyrzucony na trybuny. Tym razem jednak przesadził

Trener River Plate sugestywnie krytykował decyzję Lamoliny, a sędzia podbiegł do ławki rezerwowych i pokazał szkoleniowcowi żółtą kartkę. Ten jednak nie odpuścił i kontynuował festiwal żenady. - Nie masz jaj, by mnie wyrzucić, dupku - krzyknął. Lamolina pokazał jednak charakter i wyrzucił Gallardo na trybuny.

Na tym także nie był koniec bulwersującego zachowania Marcelo Gallardo. Trener River Plate oburzony zachowaniem sędziego, który wyrzucił go na trybuny... nie przyszedł także na obowiązkową konferencję prasową.

Sędziowie do zachowania Gallardo mieli jednak czas przywyknąć. Odkąd został trenerem River Plate w 2014 r., już po raz siódmy został wyrzucony na trybuny - ostatni raz w styczniu 2021 r., w spotkaniu przeciwko Independiente.

River Plate notuje fatalny początek sezonu. W siedmiu spotkaniach ligi argentyńskiej zanotowali tylko dwa zwycięstwa. Do tego dwukrotnie zremisowali, co daje tylko osiem punktów w siedmiu meczach. Z tego powodu River Plate zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli Liga Profesional 2022.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.