Romeo Beckham w akcji. Jak ojciec. Sztos [WIDEO]

Jaki ojciec, taki syn. Romeo Beckham, zawodnik rezerw Miami Inter, popisał się ładnym golem z rzutu wolnego. David może być dumny.

David Beckham był ikoną futbolu przełomu wieków. I choć w jego gablocie z trofeami znajdziemy m.in. zdobytą Ligę Mistrzów z Manchesterem United, sześć mistrzostw Anglii i tytuł w Hiszpanii z Realem Madryt, to i tak powszechnie się uważało, że jego wartość marketingowa przewyższała sportową. Ale w jednym aspekcie zawsze należał do czołówki światowej. 115-krotny reprezentant Anglii fantastycznie wykonywał rzuty wolne. W ten sposób zdobył aż 65 bramek w karierze.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Adebayor wydał Arszawina. Adebayor wydał Arszawina. "Przerwa. A on oglądał porno"

Okazuje się, że smykałkę do tego elementu odziedziczył po nim syn - Romeo. 19-latek występuje obecnie w rezerwach Inter Miami, klubu, którego właścicielem jest David. Romeo, tak jak ojciec, wykonuje stałe fragmenty gry.

Romeo Bekcham przymierzył z wolnego [WIDEO]

Podczas wyjazdowej wygranej 3:1 z rezerwami Orlando City, Beckham junior popisał się ładnym golem z rzutu wolnego.

"Cieszy, że Romeo podąża śladami ojca", "Jaki ojciec, taki syn", "Rzuty wolne ma we krwii", "Przymierzył jak tatuś" - komentowali internauci.

Rafał Augustyniak w Sekcji PiłkarskiejAugustyniak opuszcza Rosję. Co dalej? Egzotyczne oferty

Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie, choć zanotował już 14 spotkań. Na koncie ma też siedem asyst. W rozgrywkach MLS next Pro Inter Miami zajmuje szóstą pozycję. Prowadzi Rochester NY.
Romeo ma 19-lat. Najczęściej występuje jako ofensywny prawoskrzydłowy, ale zdarzały mu się mecze w roli środkowego napastnika.

Więcej o: