"Dziecinada" Lewandowskiego. Tomaszewski: To jest czeski film

- Ten transfer jest najbardziej nieprofesjonalnie zrobionym transferem w historii światowego futbolu. To dziecinada - powiedział Jan Tomaszewski. Robert Lewandowski od dwóch miesięcy informuje o chęci odejścia z Bayernu, ale do tej pory do tego nie doszło.

Robert Lewandowski w wielu ostatnich wywiadach informował, że zamierza opuścić Bayern Monachium. Słowa polskiego piłkarza zostały odebrane przez niemieckich dziennikarzy jako atak. Z jego wypowiedzi nie byli również zadowoleni działacze mistrza Niemiec. 

Zobacz wideo Lewandowski numerem jeden na liście życzeń Barcelony? Potwierdza kataloński dziennikarz

Tomaszewski bezpośrednio komentuje zamieszanie z transferem Lewandowskiego. "To dziecinada"

Pomimo zdecydowanego stanowiska Lewandowskiego, Bayern nie zamierza rozstawać się z piłkarzem. Niedawno Hasan Salihamidzić, dyrektor sportowy klubu, wyznał, że oczekuje polskiego napastnika na pierwszym treningu, który odbędzie się 12 lipca. Obecnie jesteśmy świadkami patowej sytuacji i wydaje się, że żadna ze stron nie zamierza odpuścić. 

Dramat w Chelsea. Mobbing i poniżanie pracowników doprowadziły do samobójstwaDramat w Chelsea. Mobbing i poniżanie pracowników doprowadziły do samobójstwa

Zamieszanie z transferem kapitana reprezentacji Polski skomentował Jan Tomaszewski w rozmowie z Super Expressem. - Nikt nic nie wie. Bo proszę mi powiedzieć, jaka jest nasza różnica poglądów na transfer Roberta? Wtedy kiedy on powiedział na zgrupowaniu reprezentacji Polski, że jest znudzony Bayernem i chce odejść, to było jakieś 2 miesiące temu, a dzisiaj jest to czeski film, nikt nic nie wie. I jeszcze raz podkreślam, ten transfer jest najbardziej nieprofesjonalnie zrobionym transferem w historii światowego futbolu, jeśli chodzi o najlepszego zawodnika świata. To dziecinada - powiedział były reprezentant Polski.

Na transfer Lewandowskiego naciska także Barcelona, która złożyła już dwie oferty za napastnika, ale zostały one odrzucone. Jak się okazuje, już niedługo może dojść do przełomowego momentu w tej sadze transferowej. Zdaniem "Bilda", Barcelona złożyła kolejną ofertę za polskiego piłkarza w wysokości 40 mln euro plus bonusy w kwocie 5 mln euro. Jak informują niemieccy dziennikarze, Bayern Monachium może zgodzić się sprzedać swojego zawodnika za taką cenę. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Lechia GdańskLechia w rękach Saudyjczyków? Kolejne szczegóły. "25-30 mln euro"

Więcej o: