Joshua Kimmich podpisał nową umowę reklamową... a Toni Kross się śmieje

- Cieszę się, że jestem ambasadorem marki Gillette Land. Marki, która od dawna towarzyszy mi regularnie poza boiskiem - poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Joshua Kimmich, ogłaszając nowy kontrakt reklamowy. Wielu kibiców i innych zawodników było zaskoczonym takim wpisem, bowiem piłkarz nie słynie z noszenia zarostu, nie mówiąc już o brodach. Do tego faktu odniósł się m.in. Toni Kroos.

Udział w kampaniach reklamowych stał się w ostatnich latach zjawiskiem powszechnym dla większości sportowców. Wraz z popularyzacją sportu na świecie, taki obrót spraw nie powinien dziwić, jednak nie zawsze decyzja o wzięciu udziału w danej reklamie, pasuje do przedstawionego w niej zawodnika. Przekonał się o tym piłkarz Bayernu Monachium - Joshua Kimmich.

Zobacz wideo Lewandowski numerem jeden na liście życzeń Barcelony? Potwierdza kataloński dziennikarz

Joshua Kimmich reklamuje maszynki do golenia. Zabawny komentarz Toniego Kroosa

Reprezentant Niemiec podpisał bowiem umowę z firmą Gillette, słynącą głównie z produkcji maszynek i akcesoriów do golenia. - Cieszę się, że jestem ambasadorem marki Gillette Land. Marki, która od dawna towarzyszy mi regularnie poza boiskiem. Do gładkiego zobaczenia - ogłosił zawodnik za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jego decyzja zaskoczyła jednak obserwujących piłkarza kibiców, jak i innych zawodników. Kimmich nie jest bowiem osoba, słynącą z noszenia brody czy zarostu: - Nie mogłem sobie wyobrazić nikogo lepszego do tej reklamy - odpowiedział grający w Realu Madryt Toni Kroos

 

- Teraz brakuje już tylko brody - napisał natomiast jeden z kibiców. - Spokojnie, nie musisz mieć do tego zarostu - odpisał inny użytkownik. 

Sam Kimmich podszedł jednak do tego z dystansem, co widać po dodanych przez niego hashtagach do wpisu. Niektóre z nich brzmią: "Nigdy więcej brody" czy "Naprawdę szkoda mojego rażącego zarostu" i widać po nich, że sam zawodnik też ma świadomość podnoszonych w komentarzach kwestii. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kimmich w poprzednim sezonie rozegrał natomiast 38 spotkań w barwach Bayernu Monachium, podczas których zdobył trzy bramki oraz zaliczył 12 asyst. Zawodnik wywalczył z Bawarczykami również kolejne mistrzostwo Niemiec.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.