"Niewiarygodne". Kibice Jagiellonii zablokowali występ "Jurasa" w meczu charytatywnym

Łukasz "Juras" Jurkowski nie wystąpi w meczu charytatywnym pomiędzy Fundacją Naszpikowani a zespołem Pectus. Powodem takiej decyzji zawodnika MMA jest reakcja kibiców Jagiellonii Białystok. - Właśnie TAM im nie przypasowało. Niewiarygodne - napisał Jurkowski na Twitterze.

Fundacja Naszpikowani zorganizowała charytatywny mecz gwiazd pomiędzy fundacją a zespołem Pectus. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca na stadionie Jagiellonii Białystok, a cały dochód zostanie przekazany na remont i wyposażenie ośrodka dla osób z autyzmem. Swój udział w wydarzeniu potwierdził m.in. Łukasz Załuska, Marcin Wasilewski, Taras Romanczuk, Jacek Krzynówek czy Piotr Świerczewski. W roli komentatora wystąpi Dariusz Szpakowski, dziennikarz TVP Sport. Jedna z zaproszonych osób nie będzie mogła się pojawić na wydarzeniu.

Zobacz wideo Wypowiedź Kamila Glika po meczu z Holandią. "Poświęciłem nawet Serie A, żeby pojechać na mundial"

"Juras" nie wystąpi w meczu charytatywnym przez kibiców Jagiellonii. "Niewiarygodne"

Łukasz "Juras" Jurkowski znalazł się na plakacie promującym charytatywny mecz gwiazd pomiędzy Fundacją Naszpikowani a zespołem Pectus. Ostatecznie były zawodnik KSW nie pojawi się na wydarzeniu, o czym "Juras" poinformował na Twitterze. Powód takiej decyzji może być zaskakujący. "Kibice Jagiellonii Białystok zablokowali mój występ w lipcowym meczu CHARYTATYWNYM. W całej Polsce jeżdżę pomagać wizerunkiem, prowadzę kibicowskie eventy, pije piwko z kibicami w Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku, ale właśnie TAM im nie przypasowało, że mam zagrać. Niewiarygodne" - napisał Jurkowski.

Można założyć, że takie zachowanie kibiców Jagiellonii Białystok jest związane z przynależnością klubową Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Komentator gal mieszanych sztuk walki jest kibicem Legii Warszawa i od 2015 roku pełni rolę spikera na stadionie położonym przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie.

Mecz charytatywny w Białymstoku rozpocznie się w piątek 8 lipca o godzinie 17:30. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.