"Byłem zaskoczony. Kibice Realu zobaczą zupełnie innego Edena Hazarda"

Selekcjoner reprezentacji Belgii Roberto Martinez wypowiedział się na temat Edena Hazarda. Zdaniem hiszpańskiego trenera zawodnik Realu Madryt "znajduje się w najlepszym momencie swojej kariery" i obecnie w ogóle nie myśli o zmianie klubu.

Kilka dni temu, jeszcze podczas zgrupowania reprezentacji Belgii Eden Hazard wypowiedział się na temat swojej dyspozycji. W odpowiedzi na wiele zarzutów dotyczących jego bardzo słabej formy w ostatnim sezonie, zawodnik Realu Madryt stwierdził, że w kolejnych rozgrywkach "wszyscy zobaczą najlepszą wersję Edena".

Zobacz wideo Dlaczego piłkarze tak dużo zarabiają?

Martinez chwali dyspozycję Hazarda

Selekcjoner niedawnego rywala biało-czerwonych Roberto Martinez odniósł się do obecnej formy Hazarda. - On jest w najlepszym momencie swojej kariery. Byłem zaskoczony stanem psychicznym i fizycznym, w jakim był na zgrupowaniu. Kibice Realu Madryt zobaczą zupełnie innego Edena - powiedział w wywiadzie na antenie "El Larguero".

Martinez skomentował również przyszłość 31-latka, która według wielu, z uwagi na jego formę, wcale nie musi być związana z Realem Madryt. - Eden ma obsesję na punkcie odniesienia sukcesu w Realu. Nie zastanawia się nad zmianą klubu, a przy tym chce wygrać mistrzostwo świata - dodał.

Martinez nie wyklucza objęcia reprezentacji Hiszpanii

W dalszej części wypowiedzi Martinez odniósł się do doniesień niektórych mediów, które twierdziły, że pewnego razu może zastąpić Luisa Enrique na stanowisku selekcjonera reprezentacji Hiszpanii - Zawsze jestem otwarty na każdy projekt, za którym stoi ludzka wiara - krótko skomentował.

Eden Hazard zanotował bardzo słaby ostatni sezon. We wszystkich rozgrywkach rozegrał zaledwie 23 spotkania, w trakcie których przebywał na boisku jedynie przez 903 minuty. Strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty. Jego kontrakt z Realem Madryt jest ważny do końca czerwca 2024 roku.

Więcej o: