Szaleńczy pościg. Ochroniarz największą atrakcją meczu Niemcy - Włochy [WIDEO]

We wtorek w meczu 4. kolejki Ligi Narodów Niemcy pokonały reprezentację Włoch 5:2. Choć już samo spotkanie dało kibicom wiele emocji, największą atrakcją był pościg za nieodpowiedzialnym kibicem.

We wtorkowym pojedynku grupy A3 Ligi Narodów Niemcy mierzyli się na stadionie w Moenchengladbach z reprezentacją Włoch. Zawodnicy Hansiego Flicka pokonali aktualnych mistrzów Europy 5:2. Podczas spotkania doszło do incydentu, który rozbawił zgromadzonych na stadionie kibiców.

Zobacz wideo Co wiemy po zgrupowaniu kadry? "Walka trwa, bo mundial jest przed nami"

Pościg za niemieckim kibicem jedną z głównych atrakcji meczu Ligi Narodów

W pewnym momencie na murawie pojawił się jeden z niemieckich kibiców, trzymając w ręce kamerę. W pogoń za nim ruszyło od razu dwóch ochroniarzy, którym na początku nie udało się złapać intruza. Komediowego charakteru dodawał tej sytuacji fakt, że jeden z nich dwukrotnie upadł podczas pościgu. To spotkało się z bardzo żywiołową reakcją zgromadzonych kibiców, którzy wybuchli śmiechem. Zaistniałą sytuację można obejrzeć w poniższym wideo.

 

Wtorkowe zwycięstwo pozwoliło Niemcom przesunąć się na drugie miejsce w tabeli grupy A3. Zawodnicy naszych zachodnich sąsiadów mają na swoim koncie po czterech spotkaniach 6 punktów. Niespodziewanymi liderami tabeli są Węgrzy, którzy zgromadzili o jeden punkt więcej. Włochy z 5 punktami są trzeci, a ostatnie miejsce z dwupunktowym dorobkiem zajmują Anglicy.

Po czterech kolejkach w "polskiej" grupie 4 na prowadzeniu jest Holandia (10 pkt). Drugie miejsce zajmuje Belgia (7 pkt), a trzecia reprezentacja Polski (4 pkt). Tabelę zamykają Walijczycy z jednym punktem na koncie.

Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w grupie 1. Ostatnią lokatę zajmują w niej bowiem aktualni mistrzowie świata. Francuzi do tej pory zdobyli jedynie dwa punkty. Prowadzi Dania (9 pkt) przed Chorwacją (7 pkt) i Austrią (4 pkt). W grupie 2 przewodzi natomiast Hiszpania (8 pkt), która o jeden punkt wyprzedza Portugalię. Trzecią pozycję zajmują Czechy (4 pkt), a czwartą Szwajcarzy (3 pkt).

Więcej o: