Mecz o ostatnie miejsce na MŚ 2022. Gdzie i kiedy oglądać Kostaryka - Nowa Zelandia? TRANSMISJA, STREAM

Kostaryka lub Nowa Zelandia - jedna z tych reprezentacji zagra na mistrzostwach świata w Katarze. Ostatni baraż o miejsce na mundialu rozpocznie się o godzinie 20:00. Gdzie oglądać to spotkanie? Stream online.

Znamy już niemal wszystkie reprezentacje, które zagrają na mistrzostwach świata w Katarze. W poniedziałek awans do mundialu wywalczyła Australia, która wygrała 5:4 z Peru w rzutach karnych i tym samym trafiła do grupy D, w której znajduje się Francja, Dania oraz Tunezja. Pozostało jedno miejsce w grupie E i zajmie je Kostaryka lub Nowa Zelandia.

Zobacz wideo Wypowiedź Kamila Glika po meczu z Holandią. "Poświęciłem nawet Serie A, żeby pojechać na mundial"

Katar 2022. Nowa Zelandia może zagrać na mundialu po raz pierwszy od 12 lat

Ostatni mecz barażowy o awans na mistrzostwa świata w Katarze odbywa się między drużynami z Ameryki Północnej i Centralnej oraz Australii i Oceanii. W Ameryce na miejscu barażowym znalazła się Kostaryka, tuż za Kanadą, Meksykiem oraz Stanami Zjednoczonymi. Z kolei w Australii i Oceanii miejsce w barażach wywalczyła Nowa Zelandia, która wygrała 5:0 z Wyspami Salomona. Zwycięzca tego meczu zagra w grupie E z Hiszpanią, Niemcami oraz Japonią.

Nowa Zelandia ma szansę zagrać na mistrzostwach świata po raz trzeci w historii i po raz pierwszy od dwunastu lat. Zarówno w 1982, jak i 2010 roku Nowa Zelandia kończyła zmagania na turnieju w fazie grupowej. Z kolei Kostaryka liczy na to, że zagra na trzecim mundialu z rzędu. Najlepszy jej wynik to ćwierćfinał w 2014 roku, w którym odpadli po rzutach karnych z Holandią. Po tym turnieju hitowy transfer zaliczył Keylor Navas, który opuścił Levante na rzecz Realu Madryt za dziesięć milionów euro.

Katar 2022. Gdzie i kiedy oglądać ostatni mecz barażowy o mundial?

Spotkanie pomiędzy Kostaryką a Nową Zelandią odbędzie się we wtorek 14 czerwca o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Więcej o: