FC Barcelona chce zarabiać na ślubach. Podała ceny. Na Lewandowskiego nie starczy

Wiele wskazuje na to, że wkrótce stadion Camp Nou nie będzie kojarzył się tylko z meczami FC Barcelony. Władze klubu postanowiły umożliwić parom pobranie się na tym wspaniałym obiekcie. A to wszystko za odpowiednią opłatą.

Wygląda na to, że FC Barcelona znalazła nowy sposób na podreparowanie budżetu. Aby zarobić pieniądze, Katalończycy oferują teraz fanom możliwość zawarcia małżeństwa na stadionie Camp Nou. A to wszystko w różnych wariantach cenowych.

Zobacz wideo Analizujemy: czy Grabara popełnił błąd? "Zagubieni w trójkącie bermudzkim"

Ślub na Camp Nou? To już możliwe

Geneza pomysłu sięga ciekawego wydarzenia z 2015 roku. Wówczas władze klubu pozwoliły wziąć ślub na boisku Camp Nou pewnej parze. To po tym, jak dwa lata wcześniej zaręczyli się podczas wycieczki po stadionie w tym samym miejscu. Teraz jednak nie będzie potrzebna taka historia, aby przysięgać sobie wierność na popularnym obiekcie sportowym.

Grzegorz KrychowiakRosyjskie media: Krychowiak będzie grał w FK Krasnodar

Najtańsza opcja pod "Foundation Lounge", kosztuje 1600 euro i najlepiej nadaje się na małe wesele od 25 do 50 osób. Najdroższym wariantem jest „Grandstand Hall", która posiada kilka wyjść z widokiem na boisko. Pokój ten może pomieścić od 300 do 1000 osób i kosztuje 13 500 euro.

Alternatywą może być stadionowy taras. W zależności od liczby gości ta opcja kosztuje od 6 000 do 7 000 euro i pozwala z bliska zobaczyć jedno z najwspanialszych boisk na świecie. Niezależnie od wybranej opcji, może być on wynajęty przez maksymalnie sześć godzin, a dodatkowo dostępna jest hostessa, aby zapewnić wsparcie. Sprzątanie przed i po imprezie jest już wliczone w cenę.

To kolejna nietypowa idea, o której informują ostatecznie przedstawiciele Barcelony. Ostatnio media pisały o tym, że fani zespołu mogą rozegrać mecz piłkarski na Camp Nou. Aby tak się stało, trzeba jednak zapłacić 300 euro. Murawa dostępna będzie 26 czerwca, aby każda ekipa, która zapłaci wspomnianą sumę, mogła rozegrać 60-minutowy mecz, który zostanie poprzedzony 15-minutową rozgrzewką.

Więcej o: