Barcelona szuka pieniędzy. Oferta dla fanów: spełnij marzenia i... zapłać słono

Już drugi rok z rzędu FC Barcelona daje możliwość rozegrania swoim fanom meczu na stadionie Camp Nou. Aby tak się stało, trzeba jednak zapłacić 300 euro.

Klub reklamuje swoją akcję za pośrednictwem strony internetowej. 26 czerwca murawa Camp Nou zostanie przeznaczona dla osób, które zdecydują się zapłacić 300 euro, aby rozegrać 60-minutowy mecz, który zostanie poprzedzony 15-minutową rozgrzewką. 

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

FC Barcelona spełnia marzenia kibiców. Daje możliwość gry na własnym obiekcie

Rezerwacji będzie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej klubu. Każda z drużyn będzie natomiast liczyła maksymalnie 18 zawodników, a nad przebiegiem spotkania czuwać będą sędziowie, trenerzy oraz opieka medyczna. 

Biorący udział w meczu kibice będą mieli do dyspozycji szatnię oraz możliwość przyprowadzenia ze sobą 15 osób, które będą mogły zasiąść na trybunach za 30 euro. Każdy - zawodnicy, jak i osoby towarzyszące, mają możliwość zobaczenia również klubowego muzeum. - Szansa na rozegranie meczu na Camp Nou to najprawdopodobniej marzenie wielu fanów Barcelony. Teraz staje się ono rzeczywistością - można przeczytać na oficjalnej stronie klubu. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Organizacja tego typu wydarzeń na pewno jest atrakcyjna dla wielu fanów klubu. FC Barcelona musi jednak poszukać również innych źródeł na podreperowanie budżetu klubu. Szacuje się, że "Duma Katalonii" ma obecnie ponad miliard euro długu, a zarazem klub posiada bardzo ambitne plany transferowe. Niewykluczone, iż właśnie głównie z tego powodu narodził się pomysł, aby za pieniądze udostępnić boisko kibicom.

Presja ze strony Realu Madryt jest jednak bardzo duża. W ostatnich tygodniach mówiło się, że Barcelona zbiera środki nie tylko na transfer Roberta Lewandowskiego, ale również widziałyby w swoich szeregach klasowego środkowego obrońcę. Z tego powodu klub ma obserwować sytuacje Julesa Kounde oraz Kalidou Koulibaly'ego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.