Kulesza o zamieszaniu ws. Lewandowskiego. "Ma bardzo mocnego menedżera"

- Robert Lewandowski ma bardzo mocnego menadżera i podejrzewam, że sytuacja w najbliższych dniach zostanie rozwiązana - powiedział Cezary Kulesza, pytany o zamieszanie transferowe z udziałem reprezentanta Polski. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odniósł się również do kwestii, gdzie w najbliższym sezonie powinien zagrać Lewandowski.

Zamieszanie wokół transferu Roberta Lewandowskiego nadal trwa. Do tej pory nie wiadomo, czy piłkarz w najbliższym sezonie będzie grał w Bayernie Monachium, a może zdoła przenieść się do FC Barcelona, która najbardziej zabiega o jego sprawdzenie.

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Robert LewandowskiMaik Barthel wbija szpilkę Lewandowskiemu. Jest nawet reakcja Kucharskiego

Sam piłkarz deklaruje wolę odejścia z ekipy Bawarczyków, jednak zarząd klubu stoi na stanowisku, że Lewandowski powinien dopełnić swój kontrakt do końca, co wiąże się z grą przynajmniej do czerwca 2023 roku. Wówczas opuściłby zapewne Bayern za darmo. 

Cezary Kulesza skomentował zamieszanie wokół Roberta Lewandowskiego. "Musi sam zadecydować"

Do kwestii transferu Lewandowskiego odniósł się również prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Cezary Kulesza. Stwierdził on, że decyzję musi podjąć sam zawodnik: - Przyglądam się tej sytuacji tak jak wszyscy, ale nie mam wyrobionego zdania. Nie wiem jak i jak bardzo zaawansowane są toczone rozmowy. Robert ma bardzo mocnego menadżera i podejrzewam, że sytuacja w najbliższych dniach zostanie rozwiązana - powiedział Kulesza, w nagraniu zrealizowanym przez sportowefakty.wp.pl.

Status Lewandowskiego w Bundeslidze jest bardzo mocny, jednak najprawdopodobniej reprezentant Polski ma teraz jedną z ostatnich okazji na wielki transfer: - Robert musi sam zadecydować. Na pewno ma dużo podpowiedzi, ale powinniśmy zostawić to jemu - dodał prezes PZPN. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lewandowski drugim najlepszym piłkarzem w Europie. Przegrał z MbappeLewandowski drugim najlepszym piłkarzem w Europie. Przegrał z Mbappe

Robert Lewandowski dołączył do Bayernu Monachium w lipcu 2014 roku. Od tej pory rozegrał 374 spotkania w barwach Bawarczyków, podczas których zdobył 344 bramki oraz zaliczył 72 asysty. Reprezentant Polski został również najskuteczniejszym strzelcem Bundesligi ubiegłego sezonu, mając na swoim koncie 35 trafień.

Więcej o: