Media: Artur Boruc może pozostać w Legii Warszawa. Dostał propozycję

Artur Boruc otrzymał od Legii Warszawa propozycję objęcia funkcji skauta warszawskiego klubu - twierdzi portal Onet. Póki co nie jest pewne, czy doświadczony zawodnik zdecyduje się na jej przyjęcie.

Artur Boruc i kibice Legii Warszawa zapewne inaczej wyobrażali sobie pożegnanie zasłużonego bramkarza z klubem. 42-latek nie zagrał bowiem w ostatnim meczu minionego sezonu Ekstraklasy, a pożegnany został jedynie przez najzagorzalszych fanów stołecznego klubu i otrzymał od nich również pamiątkową szablę

Zobacz wideo Vuković: Gdyby Boruc wrócił do bramki, oznaczałoby to, że mamy katastrofę

Nawet 10 piłkarzy może odejść z Legii. Nawet 10 piłkarzy może odejść z Legii. "Nie będzie transferów bez mojej zgody"

Co dalej z Arturem Borucem? Pojawiła się oferta ze strony klubu 

Powodem takiego obrotu spraw może być konflikt doświadczonego bramkarza z Legią Warszawa. Jak jakiś czas temu informowały meczyki.pl, Boruc nie zapłacił jeszcze 25 tysięcy złotych kary Komisji Ligi za swoje zachowanie w przegranym przez stołeczny klub starciu z Wartą Poznań 0:1. 42-latek zaatakował wówczas jednego z rywali, a później odepchnął także operatora kamery. 

Boruc wyraził niezadowolenie z faktu otrzymania kary za pośrednictwem mediów społecznościowych, a jego zachowanie nie spodobało się działaczom Legii: - To jest konflikt wewnętrzny - może nie między trenerem a piłkarzem, ale piłkarzem a klubem. Ta kara wciąż "wisi" i jest polemika, kto ma ją zapłacić - opisał sytuację piłkarza dziennikarz Tomasz Włodarczyk.

Jak twierdzi natomiast Onet, Legia nie zamierza całkowicie odcinać się od zasłużonego zawodnika. Jednym z pomysłów miało być zaproponowanie mu roli skauta, lecz nie wiadomo, czy Boruc zdecyduje się tę funkcję pełnić. Jak dodaje portal, jego relacje ze zarządem nie są obecnie najlepsze. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Warszawa może się wtydzić. Warszawa może się wtydzić. "Jestem zmęczony". Legia w Lidze Mistrzów zagra w Radomiu?

Artur Boruc to jeden z najbardziej zasłużonych zawodników dla Legii w ostatnich latach. Polski bramkarz łącznie wystąpił bowiem w 129 spotkaniach dla ekipy z Warszawy, stając się przede wszystkim ulubieńcem trybun. W barwach Legii dwukrotnie sięgał on po mistrzostwo Polski.

Więcej o: