Michniewicz skradł show podczas gali Ekstraklasy. Dostało się prezesowi TVP

Czesław Michniewicz był w bardzo dobrym humorze podczas minionej gali rozdania nagród Ekstraklasy. Selekcjoner reprezentacji Polski często żartował, co zauważyli nawet prowadzący ceremonię dziennikarze.

Gala rozdania nagród za miniony sezon Ekstraklasy już za nami. Najlepszym piłkarzem minionego sezonu został Ivi Lopez z Rakowa Częstochowa, a szkoleniowcem Maciej Skorża, który wywalczył z Lechem Poznań mistrzostwo Polski. Nagrodę trenerowi poznańskiej ekipy wręczył sam selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz. 

Zobacz wideo Arcytrudna droga Lecha Poznań do LM. Potrzebuje wręcz cudu, by grać w fazie grupowej

Angel Di MariaDi Maria odchodzi z PSG. Już miał iść do Juventusu. Wtem, Barcelona

Czesław Michniewicz skradł show. Zażartował z prezesa TVP 

Michniewicz pojawił się na scenie po Jacku Kurskim - prezesie Telewizji Polskiej, który wręczył nagrodę Fabianowi Piaseckiemu za najładniejszy gol sezonu. Po nim wywołany został trener polskiej kadry i gdy podchodził do mikrofonu, to zażartował z Kurskiego: - Poprawię mikrofon, bo prezes Kurski nie jest wysoki - stwierdził Michniewicz. 

Dobry humor selekcjonera reprezentacji nie umknął uwadze prowadzącego gali dziennikarzowi "Canal + Sport" Krzysztofowi Marciniakowi. - Bo do meczów jeszcze daleko - odparł Michniewicz. Wcześniej trener rozbawił zebranych na gali gości odpowiedzią na jedno z zadanych mu pytań, dotyczących przygotowań do zbliżających się mistrzostw świata. - Sześć miesięcy to dużo czasu w piłce nożnej. Nie wiadomo jeszcze, którzy zawodnicy i trener pojadą na turniej - powiedział trener "Biało-Czerwonych". 

 

Pozostałe nagrody powędrowały w znacznej mierze do zawodników Lecha Poznań: młodzieżowcem sezonu został Jakub Kamiński, defensorem - Bartosz Salamon, a napastnikiem Mikael Ishak. Nagrody bramkarza i pomocnika sezonu padły natomiast łupem piłkarzy Rakowa Częstochowa i zdobywali je kolejno: Vladan Kovacević oraz Ivi Lopez, który ja zostało wcześniej wspomniane, zdobył również tytuł piłkarza sezonu. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Cavani pokazuje środkowy palec fanom UnitedFani United wygwizdali Cavaniego. Odpowiedział wulgarnym gestem

Reprezentacja Polski rozpocznie natomiast zmagania podczas mistrzostw świata 22.11 od starcia z Meksykiem. Później czekają ją mecze przeciwko Arabii Saudyjskiej (26.11) oraz Argentynie (30 listopada). Zawodnicy kadry spotkają się za to już podczas czerwcowego zgrupowania i gry w Lidze Narodów.

Więcej o: