Niesamowite trafienie w Chile. Piłkarz trafił do siatki z 73 metrów [WIDEO]

W 14. kolejce chilijskiej pierwszej ligi podczas meczu Audax Italiano z Universidad Catolica kibice byli świadkami nieprawdopodobnego trafienia. Felipe Gutierrez przejął piłkę na własnej połowie i strzelił gola z 73 metrów.

Piłkarze z Ameryki Południowej słyną ze świetnego wyszkolenia technicznego. W tamtejszych ligach bardzo często możemy zaobserwować zadziwiające sztuczki techniczne oraz piękne gole. Jednak to, co zrobił Felipe Gutierrez w meczu chilijskiej ligi zaskoczyło wszystkich kibiców i piłkarzy zebranych na stadionie

Niesamowite trafienie w chilijskiej lidze. Felipe Gutierrez zdobył bramkę z 73 metrów

W sobotni wieczór Audax Italiano podejmowało na własnym stadionie Universidad Catolica. Wydawało się, że mecz pomiędzy dwoma zespołami z dolnych rejonów tabeli będzie pozbawiony efektownych zagrań. Okazało się jednak inaczej dzięki Felipe Gutierrezowi. Piłkarz drużyny gości w 12. minucie meczu przejął piłkę na własnej połowie. Przeciwnicy spodziewali się, że zawodnik ruszy z kontratakiem, ale Gutierrez swoją decyzją zaskoczył wszystkich zebranych na stadionie. Chilijczyk postanowił spróbować szczęścia i uderzył na bramkę z odległości 73 metrów. Strzał okazał się bardzo celny i zawodnik mógł cieszyć się golem strzelonym w niesamowity sposób.

Kapitalne trafienie Gutierreza nie dało jego drużynie w tym meczu żadnych punktów. Audax Italiano wygrało to spotkanie 3:2. Gole dla gospodarzy strzelali Pablo Alvarado, Lautaro Palacios i Fernando Cornejo. Universidad Catolica poza bramką Gutierreza odpowiedziało trafieniem Fernando Zampedriego.

Italy Soccer Serie APiątek zderzył się z Chiellinim. Ucierpiał w swoim ostatnim występie w klubie

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzięki wygranej Audax Italiano wyprzedziło w tabeli swoich sobotnich rywali i awansowało na 11. miejsce. Na swoim koncie obie ekipy mają tyle samo punktów, ale Universidad Catolica ma gorszy bilans bramkowy. Nad strefą spadkową drużyny mają cztery punkty przewagi po 14 kolejkach.

Lech PoznańLech Poznań może zarobić wielkie pieniądze. Wysoka premia za mistrzostwo Polski