Niewiarygodne pieniądze dla Mbappe. Podpis za setki milionów dolarów

Przyszłość Kyliana Mbappe nadal pozostaje niejasna. Wydawało się, że Francuz jest o krok od przejścia do Realu Madryt, jednak dziś wyszło na jaw, że napastnikowi bliżej do pozostania w PSG. Hiszpański Eurosport podaje również, że 23-latek ma zarobić 300 milionów euro za przedłużenie kontraktu z paryskim klubem.

Saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappe nie ma końca. Jeszcze niedawno wydawało się, że Francuz jest o krok od przejścia do Realu Madryt. W piątek media obiegła informacja, że napastnik ma jednak pozostać w PSG. Paryski klub jest bardzo zmobilizowany, aby zatrzymać zawodnika u siebie.

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Kylian Mbappe może zarobić wielkie pieniądze. 300 milionów za sam podpis

Transfer Kyliana Mbappe do Realu Madryt z godziny na godzinę jest coraz bardziej skomplikowany. Działacze hiszpańskiego klubu mają nadzieję na zmianę decyzji przez Francuza w ostatniej chwili. Ta może jednak nie nastąpić, ponieważ napastnik będzie miał możliwość zarobienia prawdziwej fortuny, jeśli pozostanie w Paryżu.

Jak informuje hiszpański Eurosport, PSG jest gotowe zaoferować Mbappe nowy kontrakt. Francuz za samo złożenie podpisu ma otrzymać aż 300 milionów euro. Do tego dochodzi roczna pensja w wysokości 100 milionów euro. Ponadto napastnik ma zachować większość praw do własnego wizerunku, dzięki czemu będzie mógł zarabiać jeszcze większe pieniądze. Jak poinformowała matka piłkarza, Real złożył niemal identyczną ofertę. W Madrycie jej syn mógłby zachować do tego pełnie praw do wizerunku. Teraz należy poczekać na decyzję samego piłkarza. Jak podawało "L'Equipe", Mbappe ma poinformować o swojej przyszłości po sobotnim meczu z Metz. 

Sławomir PeszkoPeszko wspomina "chrzest" w kadrze. "Zawodnicy zrobili tunel"

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kylian Mbappe już w kolejnym sezonie zachwyca wszystkich formą. Francuz jest w tym sezonie kluczowym piłkarzem PSG. Nie dziwią więc starania działaczy, aby napastnik pozostał w klubie. 24-latek rozegrał w tym sezonie 45 meczów, w których strzelił 36 goli i zaliczył 26 asyst. W dużej mierze to dzięki jego grze PSG zdobyło mistrzowski tytuł. 

Kacper Kozłowski, najmłodszy piłkarz w historii mistrzostw Europy, podczas meczu Hiszpania - PolskaKozłowski zderzył się z zagraniczną piłką. Czerwone światło w Belgii

Więcej o: