Kolejny polski napastnik błyszczy. Bohater. Gol w ostatniej akcji [WIDEO]

Patryk Klimala zdobył bramkę w meczu New York Red Bulls z Chicgao Fire, a starcie zakończyło się remisem 3:3. Polak pojawił się na boisku po wejściu z ławki i trafił w doliczonym czasie gry. Tym samym Klimala po raz kolejny pokonał nowego reprezentanta Polski - Gabriela Sloninę.

Starcie konferencji wschodniej rozpoczęło się lepiej dla ekipy gospodarzy. Gabriela Sloninę już w 20. minucie pokonał Lewis Morgan, wykorzystując rzut karny. Piłkarze z Chicago nie dali się całkowicie zepchnąć do defensywy i odpowiedzieli dwoma bramkami. Do siatki Carlosa trafili Christhoper Mueller oraz Wyatt Omsberg.

Kulesza zamiecie sprawę pod dywan? Może nie być głosowania ws. młodzieżowcaKulesza zamiecie sprawę pod dywan? Może nie być głosowania ws. młodzieżowca

Spotkanie miało emocjonujący przebieg i po niespełna 10 minutach do remisu doprowadził Cameron Harper. Gracze Chicago Fire wyszli na prowadzenie w 89. minucie, a bramkę zdobył były zawodnik m.in. Liverpoolu - Xherdan Shaqiri

Gabriel Slonina był bezradny. Kolejne trafienie Patryka Klimali

Patryk Klimala na boisku pojawił się w 54. minucie, a w doliczonym czasie gry został bohaterem swojej drużyny. Po składnej akcji ekipy gospodarzy Omir Fernandez wbiegł w pole karne i sprytnie wycofał ją na piąty metr od bramki. Do piłki dopadł polski napastnik i uderzeniem po ziemi pokonał Sloninę, który otrzymał powołanie na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Wynik meczu już się nie zmienił i obie ekipy podzieliły się punktami.

Dla Klimali było to czwarte trafienie w tym sezonie. Były gracz Celtiku wcześniej zdobywał bramki również w meczu z Chicago Fire. Na początku maja dwukrotnie pokonał Sloninę. Czwartego gola w tym sezonie Klimala strzelił natomiast w spotkaniu przeciwko San Jose Earthquakes na początku sezonu

Na placu gry łącznie wystąpiło natomiast trzech polskich piłkarzy. Oprócz Klimali i Sloniny, w drugiej połowie na boisko wszedł również Kacper Przybyłko, który reprezentuje barwy Chicago Fire. Polski napastnik w tym sezonie zdobył dwie bramki.

Tomaszewski uważa, że postawa Tomaszewski uważa, że postawa "Lewego" wobec Bayernu nie była właściwa

Rozgrywki MLS podzielone są na fazy zasadniczą oraz play-off. Podobnie jak w NBA, drużyny podzielone są na dwie konferencję - wschodnią i zachodnią. Chicago Fire zajmuje ostatnie miejsce w dywizji wschodniej, natomiast New York Red Bulls jest na piątym miejscu, gwarantującym grę w fazie play-off.