Krychowiak na dłużej w AEK-u? "Może zostaniemy dzień lub dwa"

Grzegorz Krychowiak zostanie w Grecji na dłużej? Tak może wynikać z komentarza, który zawodnik zamieścił pod postem swojej partnerki.

AEK Ateny przegrał w minionej kolejce bardzo ważny mecz i atmosfera wokół drużyny nie jest dobra. Kibice są wściekli na zarząd klubu, a drużynę najprawdopodobniej czekają zmiany. Greccy dziennikarze stwierdzili jednak, że zespołowi brakuje więcej "Krychowiaków"

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Czesław Michniewicz powołał kadrę. Jest trzech debiutantówCzesław Michniewicz powołał kadrę. Jest trzech debiutantów

Co dalej z Krychowiakiem? "Może zostanę dzień dłużej..."

Krychowiak skorzystał z możliwości, która dała zagranicznym piłkarzom grającym w Rosji FIFA i przeniósł się do AEK-u. Zawodnik mógł zrobić to bez zgody swojego klubu, co spotkało się z krytyką rosyjskich mediów. Wcześniej reprezentant Polski występował w Krasnodarze.

Sezon dobiega jednak do końca i nadal nie wiadomo, gdzie Polak będzie grał po letniej przerwie. Być może Krychowiak zostanie jednak w Grecji, tak wynika przynajmniej z "rozmowy", którą zawodnik odbył ze swoją partnerką za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

 

Celia Jaunat zamieściła na Instagramie post ze zdjęciami z Grecji. Jej wpis mógł sugerować, że zawodnik wraz ze swoją partnerką opuści kraj w ciągu najbliższych dni. Post zdecydował się jednak skomentować sam zawodnik: - Uwielbiam Grecję, może zostaniemy jeszcze dzień lub dwa - odpisał reprezentant Polski. 

Jego odpowiedź nie została bez odzewu i według niektórych kibiców może oznaczać, że zawodnik pozostanie w Atenach. Nie jest to rzecz jasna pewne, lecz doświadczony zawodnik zapewne przydałby się klubowi w procesie odbudowy po słabszym sezonie. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gabriel Slonina, bramkarz zespołu Chicago FireKim jest Gabriel Slonina? Rewelacyjny 18-latek dostał powołanie do reprezentacji Polski

Krychowiak do tej pory rozegrał siedem spotkań w barwach ekipy z Aten. W tym czasie popisał się dwoma trafieniami i także zaliczył dwie asysty. Wcześniej zdobył cztery bramki i także dwie asysty, grając jeszcze w Rosji.

Więcej o: