Jak Messi, jak największa gwiazda. Akcja z polskiej A-klasy robi furorę [WIDEO]

Piękne bramki i efektowne akcje można oglądać nie tylko na największych stadionach i z udziałem najlepszych piłkarzy na świecie. Tego typu "perełki" występują również na niższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce, czego dowodem była akcja z jednego z meczów A klasy.

Występująca obecnie na poziomie gorzowskiej A klasy drużyna FC Kursko zajmuje po 18 spotkaniach piąte miejsce w tabeli. W ostatni weekend drużyna ze wsi położonej w województwie lubuskim bez większych problemów pokonała na własnym boisku 4:1 ekipą Chrobry Drzeńsko.

Zobacz wideo Drugie dno w zatrudnieniu Lewandowskiego? "Nikt się z tym nie kryje"

Piękny gol w A-klasie. "Jak Leo Messi"

Rozgrywane w niedzielne popołudnie spotkanie minęłoby prawdopodobnie bez większego echa, gdyby nie ostatnia bramka strzelona przez zwycięską drużynę. Jej autorem był Mateusz Osadnik, który popisał się pięknym dryblingiem i efektownym ominięciem kilku zawodników z Drzeńska.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Umiejętny drybling pozwolił graczowi FC Kursko wbiec w pole karne, gdzie nie pozostało mu już nic innego, jak tylko pokonać bramkarza Chrobrego. Zrobił to bez większego kłopotu i tym samym ustalił wynik meczu na 4:1.

Nagranie z pięknej akcji Osadnika zostało zamieszczone na oficjalnym profilu drużyny na Facebooku. Podłożono w nim komentarz, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że autorem akcji jest Leo Messi. Nic dziwnego, bowiem zawodnik FC Kursko popisał się pięknym rajdem w stylu Argentyńczyka.

Więcej o: