Neville za wcześnie ucieszył się z potknięcia Liverpoolu. Szybko zrzedła mu mina

Gary Neville zadrwił sam z siebie po tym jak zbyt szybko rozpoczął świętowanie porażki Liverpoolu z Villarrealem. Były piłkarz Manchesteru United w przerwie wtorkowego meczu zaprezentował, jak wznosi triumfalny toast, ale później musiał się szybko z tego wycofać.

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Skazywana na porażkę drużyna Villarrealu postawiła się Liverpoolowi w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Anglicy zostali całkowicie zaskoczeni i zdominowani w pierwszej połowie na El Madrigal, więc na przerwę schodzili, przegrywając 0:2.

Gary Neville tego nie przewidział. Liverpool sprawił, że uśmiech zniknął mu z twarzy

Taki obrót spraw bardzo ucieszył legendę Manchesteru United Gary'ego Neville'a, który łagodnie mówiąc, nie jest fanem Liverpoolu. Ekspert Sky Sports często to udowadnia, przekomarzając się w studiu telewizyjnym i w mediach społecznościowych z byłym zawodnikiem klubu z Anfield Jamiem Carragherem. Nie inaczej było tym razem. W przerwie wtorkowego meczu Anglik wrzucił na Twittera nagranie, na którym triumfalnie wznosi toast za zbliżającą się klęskę podopiecznych Juergena Kloppa.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Legia WarszawaBoruc może się pożegnać z Legią dopiero po sezonie. Gdy już nie będzie Vukovicia

Problem w tym, że druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej. Zawodnicy Villarrealu całkowicie opadli z sił i oddali inicjatywę Liverpoolowi. Drużyna Juergena Kloppa tylko na to czekała i bardzo szybko doprowadziła do wyrównania, a ostatecznie wygrała nawet 3:2. Tym samym to Anglicy zagrają w finale Ligi Mistrzów z triumfatorem pojedynku Real Madryt - Manchester City.

Santi Mina skazany na cztery lata więzieniaSanti Mina skazany na cztery lata więzienia

Odmiana sytuacji na El Madrigal sprawiła sporo problemów Neville'owi, który ostatecznie wyszedł z twarzą z całej sytuacji. Od razu po zakończeniu spotkania były piłkarz, postanowił wyśmiać się z samego siebie i wrzucił kolejne zdjęcie, na którym wygląda już znacznie inaczej. Uśmiech ewidentnie zniknął mu z twarzy.