Fantastyczny gol w MLS. Dostał piłkę na połowie boiska i wypuścił "strzałę" [WIDEO]

Pięknym uderzeniem z połowy boiska popisał się Sebastian Ferreira. Paragwajczyk zupełnie zaskoczył bramkarza i dał Houston Dynamo prowadzenie w meczu MLS z Austin FC.

Spotkanie na PNC Stadium jest zdecydowanie największym hitem sobotniej serii spotkań MLS. Obie drużyny z Teksasu są w gronie najlepszych w Konferencji Zachodniej i walczą o bezpośredni awans do ćwierćfinału play-off.

Austin zaskoczone już w pierwszych minutach spotkania. Piękne trafienie Paragwajczyka

Faworytem sobotniego spotkania jest drużyna z Austin, która zajmuje pozycję wicelidera tabeli Konferencji Zachodniej i ma nad lokalnym rywalem pięć punktów przewagi. To jednak gospodarze doszli do głosu jako pierwsi i to w jakim stylu.

Saudi Arabia Australia WCup SoccerPlaga nieszczęść u naszych rywali na MŚ. Kontuzja za kontuzją

Już w szóstej minucie spotkania fantastycznym uderzeniem z połowy boiska popisał się Sebastian Ferreira. Paragwajczyk zauważył, że bramkarz gości wyszedł zbyt daleko z własnego pola karnego i podjął udaną próbę przelobowania go. Dzięki temu Dynamo objęło prowadzenie, którym nie cieszyło się zbyt długo.

Canal + SportPiękna bramka Szysza. Zagłębie Lubin oddala się od strefy spadkowej [WIDEO]

Jeszcze przed przerwą bramkę na 1:1 zdobył Daniel Perreira i dał nadzieję drużynie Austin na osiągnięcie dobrego wyniku. Goście od razu po trafieniu Wenezuelczyka postanowili pójść za ciosem i zaczęli coraz śmielej atakować bramkę Houston. Ale do przerwy gospodarzom udało się utrzymać remis.