Działacze Bayernu zakasali rękawy. Manuel Neuer o krok od nowej umowy

Kolejna flagowa postać może zostać w Bayernie Monachium. To Manuel Neuer, czyli kluczowy bramkarz zespołu. - Na pewno przedłuży kontrakt do 2025 roku - napisał na Twitterze dziennikarz Florian Plettenberg.

Im bliżej końca sezonu, tym więcej mówi się o transferach i kontraktach poszczególnych piłkarzy. Bayern Monachium wziął sobie za cel, aby w kolejnych dniach więcej mówiło się o pozytywnych rozstrzygnięciach w tym temacie. 

Zobacz wideo Największa siła Meksyku? Polska może mieć kłopoty na MŚ

Neuer też zostanie w Monachium. "Jego przedłużenie umowy jest bliskie zakończenia"

Dziennik "Bild" podał w poniedziałek, że niemiecki klub zdecydował się przedłużyć umowę z Thomasem Muellerem aż do 2025 roku. Kolejny zawodnikiem, który ma zostać w drużynie mistrzów Niemiec, jest Manuel Neuer, czyli legendarny bramkarz reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów i samego Bayernu.

- Jego przedłużenie umowy jest bliskie zakończenia. Na pewno przedłuży do 2025 roku! Mówi się, że do wyjaśnienia zostały tylko 1-2 szczegóły. Ogłoszenie wkrótce. Klub chce mieć pozytywne nagłówki w nadchodzących dniach. Jednym z nich jest nowy podpis Manuela Neuera - napisał na Twitterze Florian Plettenberg, dziennikarz Sky Sport.

Tym samym potwierdzają się ostatnie słowa Herberta Hainera dla dziennika "Bild". - Z Muellerem i Neuerem wszystko układa się bardzo dobrze, rozmowy są zaawansowane i myślę, że wkrótce będziemy mogli to ogłosić - powiedział prezesa bawarskiego klubu.

- Odbyła się rozmowa z Lewandowskim. Z tego, co wiem, zaplanowano drugą. Rozmowy będą kontynuowane - mówił Hainer z kolei o umowie z kapitanem reprezentacji Polski

Więcej o: