"To Lewandowski krytykuje Nagelsmanna". Sport1.de odsłania karty

Niemieckie media donoszą o tym, że Robert Lewandowski nieprzychylnie spogląda na metody treningowe Juliana Nagelsmanna. Sam trener podczas ostatniej konferencji zaprzeczył temu. - Powiedział, że się nie izoluje, bardzo często przychodzi do trenera i rozmawiają o kwestiach technicznych - przytoczył Michał Zachodny z Viaplay.

Bayern Monachium nie ma dobrej prasy po tym, jak najlepsza niemiecka drużyna odpadła w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Villarrealem.

Zobacz wideo Arabia Saudyjska w teorii najłatwiejszym rywalem Polaków. Ale wcale nie będzie łatwym

"Jest jednym z zawodników niezadowolonych z taktyki"

Teraz w mediach debatuje się na temat relacji Roberta Lewandowskiego z Julianem Nagelsmannem. Portal "Sport1.de" donosi, że Polak jest niezadowolony ze współpracy z trenerem Bawarczyków. - Jest jednym z zawodników niezadowolonych z taktyki i metod treningowych Juliana Nagelsmanna - twierdzi dziennikarz Kerry Hau.

Ruch Chorzów - Stal Rzeszów (0:0)Miał być awans i feta w Rzeszowie. Ruch zepsuł święto

Kapitan reprezentacji Polski ma być jednym z tych piłkarzy, którzy za niepowodzenia oskarżają właśnie szkoleniowca mistrzów Niemiec. Pierwsze informacje na temat pojawiły się w środę. Wówczas nie podawano jednak nazwisk. Wspominano tylko o tym, że chodzi między innymi o dwie czołowe postaci zespołu, które mają narzekać na metody treningowe i taktykę szkoleniowca.

Spekulacje na ten temat uciął sam Nagelsmann, który podczas konferencji przedmeczowej mówił o rozmowach z Lewandowskim. - Powiedział, że się nie izoluje, bardzo często przychodzi do trenera i rozmawiają o kwestiach technicznych. W trakcie meczów nie pokazuje, że jest myślami gdzieś indziej. Wręcz przeciwnie. W ostatnich tygodniach grał pomimo małych urazów, z którymi musiał się zmagać i wciąż był jednym z najlepszych zawodników Bayernu Monachium - przytoczył Michał Zachodny z Viaplay.

Niemieckie pogłoski z kolei mogły potwierdzać ostatnie plotki na temat chęci odejścia Lewandowskiego do Barcelony. 

Więcej o: