Eduardo Salvio potrącił byłą partnerkę. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

Eduardo Salvio, piłkarz argentyńskiego Boca Juniors, a w przeszłości gracz Benfiki Lizbona czy Atletico Madryt może mieć poważne problemy. 31-latek w jednej z dzielnic Buenos Aires potrącił swoją byłą partnerkę. Grożą mu poważne konsekwencje.

Argentyńskie media przekazały, że była już partnerka piłkarza, Magali Aravena zobaczyła go u boku innej kobiety. W efekcie postanowiła wejść na ulicę w celu zatrzymania samochodu. Pomimo jadącego pojazdu, zdołała nawet oprzeć się na drzwiach od strony pasażera.

Zobacz wideo Rostkowski: Piłka nożna ma tego dość. Cały stadion widział, tylko nie sędzia

Dynamo Kijów rozwiązało kontrakt z młodym piłkarzemPiłkarz Dynama Kijów próbował ukryć prawdę o ojcu. Wyleciał z klubu

Piłkarz potrącił byłą partnerkę

Argentyńczyk nic sobie jednak z tego nie zrobił. Jak gdyby nigdy nic wcisnął pedał gazu i ruszył dalej. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu, a nagrania są potwierdzeniem winy piłkarza Boca Juniors. Miejscowa policja zdołała już go zatrzymać.

W policyjnej notatce funkcjonariusze napisali, że "piłkarz potrącił panią Aravenę i uciekł z miejsca zdarzenia". Sprawa zyskała spory rozgłos w mediach społecznościowych, ponieważ do sieci trafiły również zdjęcia z kolacji, w której Salvio uczestniczył wraz ze swoją nową wybranką.

Nie pierwszy taki przypadek Salvio

Zgodnie z doniesieniami argentyńskiej prasy, były zawodnik Benfiki Lizbona czy Atletico Madryt jakiś czas temu zerwał z Araveną. Była partnerka 31-latka zabrała dzieci i udała się do rezydencji w Olivos, gdzie miała ułożyć sobie życie na nowo. Po powrocie do Buenos Aires miała spotkać Salvio w towarzystwie innej kobiety.

Kibice Eintrachtu świętują zwycięstwo z BarcelonąNajwiększe upokorzenie Barcelony. Wideo z "hańby na trybunach" Camp Nou

Potrącenie Magali Araveny nie jest pierwszym wykroczeniem drogowym w życiu Salvio. Argentyńskie media poinformowały, że zawodnik miał łącznie zapłacić aż 400 tysięcy dolarów w formie mandatów i kar za różnego rodzaju złamania przepisów. Konsekwencje potrącenia byłej partnerki mogą być jednak poważniejsze.

Więcej o: