Cristiano Ronaldo Jr. powtórzył cieszynkę ojca. "Dajcie mu siódemkę" [WIDEO]

"Jaki ojciec, taki syn" - napisał jeden z kibiców Manchesteru United pod postem z bramką Cristiano Ronaldo Jr. 11-latek strzelił gola na 5:0 w ostatnim meczu drużyny młodzików i wykonał cieszynkę swojego ojca.

Cristiano Ronaldo wrócił do Manchesteru United latem 2021 roku. Na Wyspy Brytyjskie przeprowadził się razem z całą rodziną: synem Cristiano Ronaldo Juniorem, partnerką Georginą Rodriguez, bliźniakami Mateo i Evą (oboje mają po cztery lata) oraz Alaną Martin (cztery lata). 

Zobacz wideo Arabia Saudyjska w teorii najłatwiejszym rywalem Polaków. Ale wcale nie będzie łatwym

Cristiano Ronaldo Junior strzela i... wykonuje cieszynkę ojca

Najstarszy syn Cristiano Ronaldo zaczynał grę w piłkę nożną jeszcze za czasów gry ojca w Realu Madryt. Gdy w 2018 roku Portugalczyk przeniósł się do Juventusu, Ronaldo Junior zaczął grać w tamtejszej akademii. Obecnie kontynuuje swoją przygodę z piłką w Manchesterze United. W ostatnim meczu drużyna młodzików z Manchesteru mierzyła się z hiszpańską drużyną EF Girones Sabat. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem angielskiego zespołu 5:0. Cristiano Ronaldo Junior strzelił piątego gola w tym meczu.

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Chłopiec wrócił na siebie uwagę nie samym trafieniem a cieszynką, którą później wykonał. Junior z uśmiechem na twarzy podskoczył i wykonał celebrację swojego ojca. Jeden z użytkowników napisał wprost: "Jaki ojciec, taki syn" - dodając, że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem w historii. Jeszcze inny użytkownik zwrócił uwagę na numer Ronaldo Juniora. "Dajcie mu siódemkę" - napisał. Z tym numerem występuje też ojciec 11-latka.

Cristiano Ronaldo senior rozegrał w tym sezonie w barwach Manchesteru United 33 spotkania we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył 18 bramek i zanotował trzy asysty. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA