Wayne Rooney zakpił z Cristiano Ronaldo. "Cholernie denerwujący"

Wayne Rooney przez lata grał razem z Cristiano Ronaldo w barwach Manchesteru United. Anglik postanowił po latach opisać styl gry Portugalczyka. - Cristiano był tak dobry, a jednocześnie tak cholernie denerwujący - zdradził podczas ekskluzywnej kolacji w Manchesterze.

Wayne Rooney występował z Cristiano Ronaldo w barwach Manchesteru United w latach 2004-2009. Razem m.in. trzykrotnie świętowali tytuł mistrzów Anglii, a także świętowali tryumf w Lidze Mistrzów w sezonie 2007/2008. Ich drogi klubowe rozeszły się, gdy Portugalczyk odszedł do Realu Madryt.

Zobacz wideo Długa lista problemów Michniewicza. "Będziemy obserwować go z drżącym sercem"

Wayne Rooney zdecydował się opowiedzieć o grze Cristiano Ronaldo. - Cristiano był tak dobry, a jednocześnie tak cholernie denerwujący. Prawdopodobnie nie jest teraz tak dobry jak wtedy, ale prawdopodobnie jest równie denerwujący - podkreślił podczas występu na scenie, podczas ekskluzywnej kolacji w Manchesterze.

Sebastian SzymańskiRosyjski dziennikarz reaguje na transfer Szymańskiego. Wspomniał też Krychowiaka

Rooney zakpił z gry Ronaldo podczas ich meczu na MŚ

Rooney postanowił również zakpić z gry Ronaldo podczas meczu Anglii z Portugalią podczas mistrzostw świata w 2006 r. - Nie miałem żadnego problemu z Cristiano. Rozmawiałem z nim w tunelu. Powiedziałem: "Nie mam problemu z wyrzuceniem mnie z boiska przez niego", ponieważ spędziłem całą pierwszą połowę, próbując sprowokować go do nurkowania - dodał Rooney.

Wayne Rooney w tym meczu został wyrzucony z boiska w drugiej połowie po tym, gdy po jednym z fauli na Cristiano Ronaldo wdali się w przepychankę. Sędzia podjął wówczas decyzję o ukaraniu Rooneya czerwoną kartką. Ostatecznie po rzutach karnych do półfinału awansowali Portugalczycy.

Bartosz SalamonBartosz Salamon reaguje na medialne doniesienia. "Szkoda, że to bajki"

Wayne Rooney na tym jednak nie poprzestawał komentowania stylu gry Ronaldo. - Jestem Anglikiem, a on Portugalczykiem. Gdy gramy, nie przejmuję się nim. Wtedy nie jest moim partnerem. Ale gdy skończymy mecz, znów jesteśmy przyjaciółmi - zakończył były reprezentant Anglii.

Obecnie Wayne Rooney walczy o to, aby pomimo potężnej kary ujemnych punktów utrzymać Derby County w Championship. Na skutek problemów finansowych Derby County zostało ukarane odjęciem aż 21 punktów w ligowej tabeli. Na siedem kolejek przed końcem sezonu zespół Rooneya traci osiem punktów do bezpiecznej strefy.

Więcej o: