Kolejna wielomilionowa inwestycja Ronaldo. Tym razem w Afryce

Cristiano Ronaldo otworzył już piąty luksusowy hotel, tym razem w Marakeszu w Maroku. Portugalczyk, który jest znany z aktywnych działań na polu biznesowym poszerzył tym samym swoją sieć hoteli Pestana CR7 Lifestyle Hotels.

Gwiazdor Manchester United od wielu lat inwestuje zarobione przez siebie pieniądze w nieruchomości i innego typu firmy, wiedząc, że nie będzie piłkarzem przez całe życie. Poza imponującymi zakupami m.in. luksusowych willi i samochodów Cristiano Ronaldo aktywnie poszerza swoje źródła dodatkowego dochodu.

Zobacz wideo Smuda podsunął pomysł Peszcze. A ten już działa. Zebrał kapitalną ekipę Wybierz serwis

Kylian MbappeMbappe wywołał burzę we Francji. Odmówił występu w nagraniu i wydał oświadczenie

Imponujący nowy hotel Cristiano Ronaldo

"Marzenia się spełniają... Właśnie odblokowaliśmy Twoje marzenia dzięki nowej lokalizacji Pestana CR7 w Marakeszu. To więcej niż hotel, to wciągające doświadczenie w egzotycznej atmosferze jednego z najbardziej kultowych miast Afryki" - napisano we wpisie na Instagramie, informując o otwarciu hotelu.

Nowa inwestycja Portugalczyka znajduje się na M Avenue, jednej z najbardziej ekskluzywnych części Marakeszu. Budynek otoczony jest ogrodami, rozległymi terenami rekreacyjnymi i imponującymi patiami. Obiekt posiada 174 pokoje w różnych przedziałach cenowych, a wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania i wyposażenia.

Mike Wisdom - 13-latek kupiony przez Bayern Monachium13-latek ma zostać następcą Lewandowskiego. Bayern sporo za niego zapłacił

Pestana CR7 Marakesz posiada również pięć sal konferencyjnych, światowej klasy spa, siłownie, kilka restauracji i basen na dachu. Ceny za noc wahają się od 190 euro do 447 euro za osobę.

 
Więcej o: