Kolejne wieści od Cezarego Kucharskiego. "Przyspieszamy"

Cezary Kucharski w lutym trafił do szpitala w Hiszpanii w ciężkim stanie, a lekarze musieli wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej. Były reprezentant Polski na szczęście powoli wraca do zdrowia, o czym świadczy jego wpis w mediach społecznościowych.

Cezary Kucharski powoli wraca do zdrowia. Były reprezentant Polski, a obecnie agent piłkarski, zamieścił w mediach społecznościowych kolejny już wpis po tym, gdy media obiegła wiadomość, że znajduje się on w ciężkim stanie w jednym z hiszpańskich szpitali. "Przyspieszamy. Dziś przypomniałem sobie, jak się je, a woda smakowała jak nigdy" - napisał na Twitterze. 

Zobacz wideo Ivan zabrał piłkę i uciekł z mamą do Polski. "Syn pyta: mój dom jeszcze stoi?"

Cezary Kucharski powoli wraca do zdrowia. Zamieścił w sieci kolejny wymowny wpis

Przypomnijmy, że niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Cezarego Kucharskiego zaczęły pojawiać się w lutym. Przyczyną hospitalizacji 50-latka miały być poważne problemy z płucami. Lekarze zdecydowali się wprowadzić Kucharskiego w stan śpiączki farmakologicznej. Sytuacja była podobno bardzo poważna i były piłkarz toczył walkę o życie, co potwierdził jego wieloletni przyjaciel Roman Kosecki.

- Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania. Wszystko zmierza w dobrą stronę i będzie tylko lepiej, ale przed nim jeszcze długa rehabilitacja - zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

W środę pojawił się w sieci pierwszy wpis Cezarego Kucharskiego po wybudzeniu ze śpiączki. "Jest ciężko, ale dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" - przekazał za pośrednictwem Twittera. 

Cezary Kucharski jest wychowankiem Orląt Łuków. Na przełomie wieków reprezentował kilka polskich klubów, na czele z Legią Warszawa. Z "Wojskowymi" sięgnął dwukrotnie po mistrzostwo Polski i wystąpił w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Grał także w zespołach ze Szwajcarii, Hiszpanii i Grecji. 17 razy wystąpił w reprezentacji Polski. Z kadrą zagrał m.in. na mistrzostwach świata w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA