Wpadł w furię i wymierzył potężny cios. Natychmiastowa kara dla piłkarza [WIDEO]

W końcówce spotkania Aitsaret Noichaiboon z Bangkok FC znokautował rywala uderzeniem z łokcia w twarz. Okazuje się czerwona kartka to nie jedyna kara, jaka spotkała piłkarza za skandaliczne zachowanie.

W niedzielę odbyło się spotkanie trzeciej ligi tajskiej pomiędzy Bangkok FC a North Bangkok University, w którym ci drudzy wygrali 3:0. Spotkanie czołowych drużyn lokalnych rozgrywek zakończyło się sporym skandalem. 

Zobacz wideo Lewandowski nie przestaje zaskakiwać. Cudowny rzut do kosza!

Skandaliczne zachowanie piłkarza Bangkok FC. Cios niczym z muay thai 

W szóstej minucie doliczonego czasu drugiej połowy doszło do spięcia pomiędzy piłkarzami obu drużyn. Zawodnik North Bangkok University kopnął w nogi rywala. Nie wiadomo, czy zrobił to specjalnie, ale tuż po faulu uniósł rękę w geście przeprosin.

France Soccer Europa Conference League"Nikt tego nie rozumie". Francuzi w szoku ws. Arkadiusza Milika

Aitsaret Noichaiboon z Bangkok FC wpadł jednak w furię i podbiegł do faulującego i sam wymierzył mu sprawiedliwości, uderzając go z łokcia w twarz. Samo zdarzenie wyglądało jak rodem wyjęte z walk muay thai. Poszkodowany piłkarz upadł na murawę. Boiskowy agresor opuścił murawę z czerwoną kartką. Na szczęście skandaliczne zachowanie nie wywołało spięcia pomiędzy piłkarzami obu klubów. 

Niesportowy gest Aitsareta Noichaiboona ma dla niego poważniejsze konsekwencje. Według informacji portalu Vocket FC zajmującego się ligami z Dalekiego Wschodu zawodnik został natychmiastowo zwolniony z klubu.

Więcej o: