Cezary Kucharski wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. "Wszystko zmierza w dobrą stronę"

Dobre informacje w sprawie stanu zdrowia Cezarego Kucharskiego! Jego przyjaciel - Roman Kosecki - w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że były reprezentant Polski został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej.

Cezary Kucharski trafił do szpitala w połowie lutego. Przyczyną hospitalizacji byłego reprezentanta Polski i byłego menedżera Roberta Lewandowskiego były bardzo poważne problemy z płucami.

Zobacz wideo "Mam dreszcze". Ukraiński piłkarz reaguje na decyzję Polaków [SPORT.PL LIVE #16]

Stan Kucharskiego był na tyle zły, że musiał on przejść zabieg, po którym został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

- Z tego, co słyszałem, to zwłóknienie płuc, dłuższa historia. W grudniu odmówił mi spotkania. Już wtedy mówił, że musi na siebie uważać - opowiadał wcześniej przyjaciel Kucharskiego, Roman Kosecki.

- Bliscy przekazali, że Czarek ma dobrą opiekę. Dalej jest w śpiączce, ale jest lepiej. Trzeba trzymać kciuki i być dobrej myśli - dodawał.

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Kucharskiego

W ostatnich godzinach zaczęły się pojawiać informacje, że stan zdrowia Kucharskiego zaczął się poprawiać. Do tych wieści odniósł się Kosecki. - Potwierdziłem te informacje i obecnie mogę wystosować taki krótki komunikat: Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania. Wszystko zmierza w dobrą stronę i będzie tylko lepiej, ale przed nim jeszcze długa rehabilitacja - powiedział były reprezentant Polski w rozmowie z "Super Expressem".

Cezary Kucharski, wychowanek Orląt Łuków, na przełomie wieków reprezentował kilka polskich klubów, na czele z Legią Warszawa, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski i wystąpił w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Grał także w Szwajcarii, Hiszpanii i Grecji. 17 razy reprezentował reprezentację Polski. Zagrał m.in. na mistrzostwach świata z Japonii i Korei w 2002 roku.

Po zakończeniu kariery został agentem. To on prowadził karierę Lewandowskiego od czasów, gdy ten grał w Zniczu Pruszków. Drogi Kucharskiego i Lewandowskiego rozeszły się cztery lata temu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.