"Pie***lę tego gościa". Klubowy kolega grzmi nt. gry Gonzalo Higauina

Fabian Herbers, napastnik Chicago Fire, postanowił ostro skrytykować gwiazdę argentyńskiego futbolu - Gonzalo Higuaina.

W ostatnią niedzielę na inaugurację nowego sezonu MLS Chicago Fire z Polakiem Kacprem Przybyłko w składzie zmierzyło się na wyjeździe z drużyną Inter Miami, której prezesem jest słynny angielski piłkarz David Beckham. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Zobacz wideo Polacy rozwiązali kontrakty z rosyjską organizacją. "Decyzję podjęliśmy w minutę"

"Pier... tego gościa. Jest naprawdę żałosny"

Całe spotkanie zagrał Gonzalo Higuain. Według Hebersa, napastnika Chicago Fire, Argentyńczyk swoim zachowaniem negatywnie wpływał na kolegów ze swojej drużyny. Hebers nie przebierał w słowach, oceniając byłego napastnika reprezentacji Argentyny.

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl

 - Pier... tego gościa. Jest naprawdę żałosny. Za każdym razem, gdy kolega nie poda mu piłki albo robi to źle, to po prostu stoi i patrzy się obrażony. Mowa ciała Higuaina jest okropna. Nie chciałbym być jego kolegą z drużyny - powiedział Hebers.

Dodał również, że Higuain powinien mieć zupełnie inną rolę. - Destrukcyjnie wpływa na kolegów z drużyny, a przecież powinien im pomagać. Jego zadaniem jest podniesienie ich poziomu gry. Tymczasem jego zachowanie jest szokujące negatywne - dodał Hebers.

Gonzalo Higuain jest wychowankiem argentyńskiego River Plate, z którego w 2007 roku trafił do Europy, a konkretnie do Realu Madryt. W drużynie ze stolicy Hiszpanii rozegrał 264 spotkania, w których zdobył 121 bramek. Później grał jeszcze w Napoli, Chelsea, Milanie i Juventusie skąd we wrześniu 2020 roku przeniósł się do Interu Miami.

Higuain na swoim koncie ma także 75 spotkań i 31 goli w barwach reprezentacji Argentyny, z którą w 2014 roku zdobył wicemistrzostwo świata. 

Więcej o: