Jagiellonia się wzmacnia. 20-latek grał już dwa razy w reprezentacji

Jagiellonia Białystok przeprowadzi jeszcze jeden bardzo ciekawy transfer w ostatnim dniu okienka. Według doniesień portalu Meczyki.pl do drużyny Piotra Nowaka trafi Narek Grigorjan z Urartu Erywań.

Nie tak miał wyglądać powrót Piotra Nowaka na ławkę trenerską w ekstraklasie. 57-letni szkoleniowiec objął posadę w Jagiellonii Białystok podczas zimowej przerwy i miał odmienić sytuację drużyny z Podlasia. Niestety dla niego początek rundy wiosennej nie wygląda na razie zbyt dobrze. W czterech spotkaniach jego drużyna zdobyła zaledwie pięć punktów i zajmuje dopiero 13. miejsce w lidze.

Zobacz wideo Reprezentacja Polski nie zagra baraży z Rosją [Twitter]

Intensywny ostatni dzień okienka w Białymstoku. Ciekawe wzmocnienie Jagiellonii

W związku z nie najlepszą grą Jagiellonii na wiosnę władze klubu prowadzą intensywne poszukiwania nowych zawodników. Drużyna Nowaka potrzebuje przede wszystkim piłkarzy ofensywnych, którzy zapewnią bramki, ponieważ w tej chwili z tym jest największy problem. Napastnicy drużyny z Białegostoku zawodzą na całej linii i marnują swoje nieliczne okazje na potęgę. 

Kulesza miażdży decyzję FIFA. Kulesza miażdży decyzję FIFA. "Skandaliczna propozycja, nie wahałem się nawet minuty"

Według informacji portalu Meczyki.pl Jagiellonia zamierza jeszcze przed końcem okienka transferowego ściągnąć poważne wzmocnienie do ofensywy. Ma nim być 20-letni Narek Grigorjan z Urartu Erywań, który trafi do Białegostoku na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Młody Ormianin jest piłkarzem bardzo nastawionym na grę w ataku. Może występować zarówno na pozycji środkowego napastnika jak i na skrzydłach. 

Euro 2020. Luka Modrić strzelił najpiękniejszą bramkę w fazie grupowej turnieju. Luka Modrić o dramacie na Ukrainie. "Dorastałem w trakcie wojny. Chcemy żyć w spokoju"

W tym sezonie Grigorjan rozegrał już 21 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył cztery bramki i zaliczył jedną asystę. W ostatnim czasie stracił jednak miejsce w pierwszym składzie zespołu prowadzonego przez Roberta Arzumanjana i pojawia się na boisku jedynie z ławki. 20-latek ma już na swoim koncie także dwa występy w reprezentacji Armenii. Wciąż czeka jednak na debiutancką bramkę.

Więcej o: