Są najnowsze informacje o stanie zdrowia Kucharskiego. "Bliscy przekazali"

Od kilku dni Cezary Kucharski przebywa w jednym z hiszpańskich szpitali. Były reprezentant Polski utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej po tym, jak trafił do placówki w ciężkim stanie. Pojawiły się najnowsze informacje na temat jego stanu zdrowia.

Powodem, dla którego Kucharski przed kilkoma dniami trafił do szpitala najprawdopodobniej są poważne problemy z płucami. Były reprezentant Polski, a także menedżer Roberta Lewandowskiego przez pewien czas miał nawet walczyć o życie. Teraz wiadomo nieco więcej na temat jego aktualnego stanu zdrowia.

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Cóż za liczby Polaków za granicą. Lewandowski wcale nie jest najlepszyCóż za liczby Polaków za granicą. Lewandowski wcale nie jest najlepszy

Problemy zdrowotne Cezarego Kucharskiego

Osoby z bliskiego otoczenia Kucharskiego były zszokowane informacjami o problemach 50-latka. - To był zdrowy, bardzo aktywny facet. Gdy rozmawialiśmy, nie wysyłał żadnych sygnałów, że coś nie tak. Po bardzo niepokojących doniesieniach mediów dzwoniłem i pisałem do niego sms-y, ale nie odpowiedział - opowiadał w rozmowie z WP SportoweFakty polityk Ireneusz Raś.

Roman Kosecki, który jest w bliskich kontaktach z rodziną Kucharskiego opowiedział, że początkowo jego stan był bardzo ciężki. - Z tego, co słyszałem, to zwłóknienie płuc, dłuższa historia. W grudniu odmówił mi spotkania. Już wtedy mówił, że musi na siebie uważać - przyznał.

Kosecki zdradził, jaki jest stan Kucharskiego

Choć Cezary Kucharski wciąż przebywa w szpitalu, jego stan nieco się poprawił. - Z tego co wiem, jest trochę lepiej. Bądźmy dobrej myśli. Wszyscy dopytujemy cały czas o Czarka, ale sprawa jest na tyle delikatna, że jego rodzina chciałaby zostawić szczegóły dla siebie - wyznał Roman Kosecki w rozmowie z WP SportoweFakty.

Były piłkarz stwierdził również, że jedyne, co teraz można zrobić to trzymać kciuki. - Bliscy przekazali, że Czarek ma dobrą opiekę. Dalej jest w śpiączce, ale jest lepiej. Trzeba trzymać kciuki i być dobrej myśli - kontynuował.

Bayern wściekły na legendę klubu. Bayern wściekły na legendę klubu. "Wie zbyt wiele o sytuacji wewnętrznej"

- Zawsze był na boisku waleczny. Modlę się za niego. Nie dopuszczam do siebie myśli, że może przegrać tę walkę. Niedługo zobaczymy Czarka w takiej formie, do jakiej nas przyzwyczaił. Od lat regularnie uprawia sport, ma silny organizm. Wygra tę bitwę, tak jak wielokrotnie wygrywał na boisku - przekonywał Ireneusz Raś.

Więcej o: