Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Kucharskiego. "Faktycznie było bardzo źle"

W ostatnich godzinach w mediach pojawiają się kolejne informacje na temat przebywającego w szpitalu Cezarego Kucharskiego. Według Onetu jego stan się stabilizuje.

W poniedziałek Krzysztof Stanowski poinformował, że Cezary Kucharski znajduje się w "bardzo ciężkim stanie" w szpitalu. - "Dochodzą mnie wieści, że Cezary Kucharski znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Zawsze był waleczny, więc mam nadzieję, że i tym razem nie odpuści" - napisał na Twitterze. 

Zobacz wideo "Jestem przekonany, że Vuković posprząta bałagan w Legii"

W pierwszych godzinach po przekazaniu tych doniesień w mediach zapanowało spore zamieszanie. Dopiero później udało się ustalić, że Kucharski ma chorobę związaną z płucami, jego stan pogorszył się w ostatnich dniach, a wcześniej przebywał w Hiszpanii. Po wprowadzeniu w śpiączkę, miał przejść operację.

Cezary KucharskiNajnowsze informacje o stanie zdrowia Kucharskiego. "Jestem wstrząśnięty"

Cezary Kucharski walczy o życie. "Faktycznie było bardzo źle"

We wtorkowy poranek w mediach społecznościowych pojawiło się wiele słów wsparcia dla byłego agenta Roberta Lewandowskiego. Wciąż nie wiadomo było jednak, jaki jest stan zdrowia Kucharskiego. Pozytywną wiadomość w tej sprawie przekazał Onet. Według najnowszych informacji portalu sytuacja rzeczywiście była poważna i "faktycznie było bardzo źle", ale aktualnie jego stan się stabilizuje. Na razie jednak nic więcej w tej sprawie nie wiadomo. 

Cezary Kucharski to wychowanek Orląt Łuków. Na przełomie wieków reprezentował kilka polskich klubów na czele z Legią Warszawa, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski i zagrał w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Poza tym Kucharski występował w takich klubach ,jak Górnik Łęczna, Sporting Gijon czy Iraklis Saloniki. 17 razy wystąpił w reprezentacji Polski, zagrał m.in. na mistrzostwach świata z Japonii i Korei w 2002 roku.

Piotr Nowak jako trener DC United w finale MLSPiotrowi Nowakowi zarzucono znęcanie się nad piłkarzami. "Latały krzesła"

Po zakończeniu kariery Kucharski najbardziej znany jest z działalności menedżera. To on prowadził karierę Roberta Lewandowskiego od czasów, gdy ten grał w Zniczu Pruszków. Drogi Kucharskiego i Lewandowskiego rozeszły się w 2018 roku.

Więcej o: