Świat piłki w szoku po informacjach ws. Cezarego Kucharskiego. "Walcz"

Cezary Kucharski walczy o życie. Były reprezentant Polski przebywa w szpitalu i znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej. Po tym jak Krzysztof Stanowski poinformował o problemach byłego napastnika Legii Warszawa, piłkarska społeczność jest w szoku i przekazuje ogromne wsparcie Kucharskiemu i jego rodzinie.

Krzysztof Stanowski poinformował wczoraj na Twitterze, że Cezary Kucharski przebywa w szpitalu, a jego stan jest bardzo ciężki. Były reprezentant Polski znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej. Wiadomość dziennikarza wywołała wielkie poruszenie w piłkarskiej społeczności.

Zobacz wideo Smuda podsunął pomysł Peszcze. A ten już działa. Zebrał kapitalną ekipę

Cezary Kucharski walczy o życie

Na Twitterze pojawia się wiele wpisów, w których użytkownicy podkreślają, że trzymają kciuki i modlą się za powrót do zdrowia Cezarego Kucharskiego.

"Od piątku się modlę, nic innego mi nie pozostało. Mam nadzieję, że wygra ten mecz! Być może najtrudniejszy w jego życiu" napisał Marcin Szymczyk. 

"Szybkiego powrotu do zdrowia Cezary Kucharski !!! Walcz do końca!" - zatweetował Marek Koźmiński. 

"Czarku, trzymaj się i walcz" - życzy Kucharskiemu Tomasz Lis. 

"Trzymaj się i walcz Cezary Kucharski! Życzyłeś mi niedawno siły, teraz ja zajebiście mocno życzę Ci siły. Jeszcze dużo kłótni przed nami." - zatweetował Marcin Dobski, dziennikarz salon24.pl. 

"Panie Cezary Kucharski modlimy się i życzymy powrotu do zdrowia!" - napisał Łukasz Ciona. 

"Rozmawialiśmy w ostatnią niedzielę, gdy zapytałem Cię czy nagrasz kilka słów o Andrzeju Biedrzyckim. "O Andrzeju tylko ciepło i serdecznie", ale poprosiłeś o kilka dni ze względu na chorobę. Życzenia zdrowia od Stomilowców  Cezary Kucharski. Wyjdziesz z tego Czarek - czytamy we wpisie Michała Żukowskiego, Przewodniczącego Komisji ds. Innowacji w PZPN-ie

"Cezary Kucharski modlimy się o Twoje zdrowie! Bądź silny i wyzdrowiej! Jeszcze nie czas..." - napisano na "Blog Piłkarska Mafia". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.