Łukasz Piszczek zakończy karierę z powodu kontuzji? Piłkarz zdradza szczegóły

Łukasz Piszczek wciąż jest aktywnym piłkarzem LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Zawodnik doznał jednak kontuzji w jednym z meczów. Jaki jest jego aktualny stan zdrowia?

Łukasz Piszczek doznał kontuzji pod koniec listopada w ostatnim meczu rundy jesiennej. Podczas próby wybicia piłki 36-latek upadł na murawę bez kontaktu z rywalem. Od feralnego spotkania minęły niemal trzy miesiące i nie pojawiały się informacje na temat stanu zdrowia piłkarza. Teraz sam Piszczek zdradził nieco szczegółów. 

Zobacz wideo Piszczek: Czuję niedosyt, bo nie zdobyłem medalu z reprezentacją Polski

Łukasz Piszczek zmaga się z kontuzją. Nie wiadomo, czy i kiedy wróci na murawę 

- Wciąż jestem kontuzjowany, trochę się to przeciąga. Mam nadzieję, że niedługo wszystko będzie dobrze, ale nie wiem, kiedy wrócę na boisko - powiedział 66-krotny reprezentant Polski cytowany przez Polsat Sport

Aktualnie lider III ligi LKS Goczałkowice-Zdrój przygotowuje się do rundy wiosennej, która rozpocznie się w weekend 12-13 marca. Uraz Piszczka jest jednak na tyle poważny, że ten nie może brać udziału w treningach. Trudno przypuszczać, że pojawiłby się na boisku w pierwszym meczu rundy wiosennej, w którym LKS zmierzy się Foto-Higieną Gać u siebie. - Uczestniczę w zajęciach jako jeden z trenerów, cieszę się, że jestem w tym rytmie. Wiemy, jak chcemy grać wiosną, układam sobie wszystko w głowie - wyjaśnił także. 

Strata Piszczka będzie poważnym osłabieniem dla lidera III ligi, który ma najlepszą defensywę w lidze (zaledwie siedem goli straconych w 18 meczach). LKS wzmocnił jednak 34-letni Adam Danch, który w barwach Górnika Zabrze oraz Arki Gdynia rozegrał blisko 300 meczów na poziomie ekstraklasy. - Dobrze go znam, wiedziałem, że wraca na Śląsk i chce jeszcze pograć. Zaproponowałem mu Goczałkowice i cieszę się z pozyskania tak wartościowego piłkarza - zdradził kulisy tego transferu Piszczek. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA