Będzie kolejny głośny powrót do ekstraklasy. Spore zainteresowanie klubów

Wszystko wskazuje na to, że były reprezentant Polski, Daniel Łukasik już w najbliższym czasie rozwiąże kontrakt z Ankaragucu. Według najnowszych doniesień portalu weszlo.com 30-letnim pomocnikiem interesuje się kilka klubów ekstraklasy.

Daniel Łukasik jest zawodnikiem tureckiego Ankaragucu od 2020 roku. Od tamtej pory 30-letni pomocnik rozegrał w tamtejszej Super Lig 37 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę.

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Przez większą część swojego pobytu w Turcji Łukasik był jednym z kluczowych zawodników Ankaragucu, ale w ostatnim czasie to się zmieniło. W tym sezonie trener Mustafa Dalci dość niespodziewanie odsunął 30-latka od składu, przez co ten rozegrał do tej pory tylko 57 minut w krajowym pucharze. 

Kamil Grosicki podczas poprzedniego spotkania Pogoni z Wartą w Szczecinie, w grudniu 2021 r. (mecz zakończył się wynikiem 1:1) "Grosicki miał doskonałą ofertę". Dlaczego nie skorzystał? Menedżer podaje powód

Szykuje się kolejny głośny powrót do ekstraklasy. Trzy kluby zainteresowane byłym reprezentantem Polski

W związku ze swoją obecną sytuacją w klubie Łukasik chciałby jak najszybciej zmienić klub. Jego kontrakt z Ankaragucu obowiązuje do końca czerwca, ale Polak stara się go rozwiązać już teraz i wszystko wskazuje na to, że mu się uda. Według najnowszych doniesień portalu weszlo.com 30-latek jest bliski osiągnięcia porozumienia z Turkami i w najbliższym czasie wróci do Polski. 

Łukasik wzbudził już zainteresowanie kilku klubów ekstraklasy, które kontaktowały się z nim w sprawie ewentualnego zatrudnienia. Pierwsza była Stal Mielec, ale klub z Podkarpacia odpuścił próby zakontraktowania 30-latka z powodu zbyt wysokich oczekiwań finansowych. Podczas zgrupowania w Belek natomiast negocjacje z zawodnikiem podjął Radomiak, ale ostatnio także Śląsk Wrocław

Mocne słowa Ronaldo. Mocne słowa Ronaldo. "Skur***** zrobił to celowo, by zająć moje miejsce"

W tej sytuacji najbardziej prawdopodobne wydaje się dołączenie Daniela Łukasika do drużyny Jacka Magiery, z którym miał już okazję współpracować w Legii Warszawa. 30-latek jest wychowankiem stołecznego klubu, ale na polskich boiskach reprezentował także barwy Lechii Gdańsk. W sumie w ekstraklasie rozegrał ponad 150 meczów. W reprezentacji Polski wystąpił pięć razy za kadencji Waldemara Fornalika.

Więcej o: