Popis Lecha Poznań. Ograł Herthę Berlin w tajnym meczu

Lech Poznań w tajnym sparingu ograł Herthę Berlin 4:2. Mecz odbył się w Niemczech, ale na trybunach zabrakło kibiców i dziennikarzy.

Sparingi to nie mecze, ale Lech Poznań wydaje się w dobrej formie. Lider ekstraklasy wygrał aż cztery z pięciu spotkań. Lech pokonał Banika Ostrawę (4:2), FK Szkupi i NS Mura (w obu 4:1). Przegrał tylko z Dinamo Batumi (1:2). A jak poznaniakom poszło z Herthą Berlin?

Zobacz wideo Kulesza może mieć wielki problem po zwolnieniu trenera. "Skok na kasę"

Marcelo, była gwiazda Wisły Kraków, ma nowy klubMarcelo, była gwiazda Wisły Kraków, ma nowy klub

Zacznijmy od tego, że mecz odbył się w Berlinie, a Hertha grała w mocnym składzie. Na boisku zobaczyliśmy m.in. Vladimira Daridę, Kevina Prince'a Boatenga czy Stevana Joveticia. Ale na murawie rządził Lech, a nie 13. zespół Bundesligi.

Minęło zaledwie 11 minut a drużyna Macieja Skorży prowadziła juz 2:0. Do siatki trafili: Joao Amaral oraz Jakub Kamiński. Gola kontaktowego strzelił Darida. A co się działo w drugiej połowie? Na 3:1 trafił Amaral, który wykorzystał jedenastką. Później bramki zdobyli także Antonio Milicić oraz Linus Gechter.

- Więcej informacji na temat sparingu nie będzie ujawnionych, choć wiadomo, że prócz strzelców zagrali m.in. Radosław Murawski, Jesper Karlstrom, Pedro Rebocho, Barry Douglas, Michał Skóraś, Dani Ramirez, Mickey Van der Hart, Joel Pereira, Adriel Ba Loua, Kristoffer Velde, Mikael Ishak oraz Lubomir Satka - czytamy na portalu kkslech.com.

Reprezentacja KanadyNa mundial czekają 36 lat. Praktycznie mają już awans. Rewelacja eliminacji

Spotkanie było zamknięte dla dziennikarzy i kibiców, a w interncie nie ma żadnych nagrań. Ostatni sparing Kolejorza zaplanowany jest na sobotę. Rywalem Lecha będzie Miedź Legnica, lider zaplecza ekstraklasy.

Piłkarz Herthy przechodzi do ekstraklasy. Chciały go zagraniczne kluby

W tym okienku transferowym dwóch Polaków opuściło niemiecki klub. Kilka dni temu Dennis Jastrzembski odszedł z Herthy Berlin. 21-latek podpisał umowę ze Śląskiem Wrocław obowiązującą do końca czerwca 2025 roku. Wcześniej ze stolicą Niemiec pożegnał się Krzysztof Piątek, który udał się na wypożyczenie do Fiorentiny.

Więcej o: