Sprzeczne informacje ws. zdrowia Mino Raioli. Miał być w stanie ciężkim

Niemiecka gazeta "Bild" poinformowała, że Mino Raiola przebywa na oddziale intensywnej terapii w szpitalu San Raffaele w Mediolanie. Agencja prasowa ANSA ma jednak zupełnie inne informacje.

"Potrafi cztery razy odchodzić od stołu i przerywać rozmowę, byle ostatecznie wynegocjować najlepsze warunki dla siebie i piłkarza. Dla Raioli możliwości zawsze są dwie: znaczna podwyżka w obecnym klubie lub znaczna podwyżka w innym klubie. Mówi o sobie, że nigdy nie jest usatysfakcjonowany" - pisał o Raioli Dawid Szymczak na Sport.pl. Mino Raiola to jeden z najbardziej znanych agentów piłkarskich, który w swojej stajni ma takich piłkarzy, jak Matthijs de Ligt czy Zlatan Ibrahimović.

Zobacz wideo Wielki transfer polskiego piłkarza. "Od jakiegoś czasu przerastał ekstraklasę"

Niemcy piszą o chorobie płuc, a Włosi uspokajają. Sprzeczne informacje ws. Mino Raioli

Niemiecka gazeta "Bild" poinformowała, że Mino Raiola trafił na oddział intensywnej terapii w szpitale San Raffaele w Mediolanie w związku z chorobą płuc. Stan zdrowia włoskiego agenta miał być bardzo poważny. Zupełnie inne informacje publikuje włoska agencja prasowa ANSA. Ich zdaniem Raiola nie przebywa na oddziale intensywnej terapii, a przechodzi jedynie rutynowe badania. "Te badania wymagają znieczulenia. Wszystko było zaplanowane i nie było nagłych operacji" - przekazała rzeczniczka agenta.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Mino Raiola prawdopodobnie będzie miał sporo pracy w trakcie letniego okna transferowego. FC Barcelona chce pozyskać Noussaira Mazraouiego z Ajaksu Amsterdam, który znajduje się właśnie w stajni Raioli. Przy okazji Blaugrana mogłaby negocjować transfer Erlinga Brauta Haalanda, który jest marzeniem Joana Laporty. Barcelona transferem Mazraouiego chciałaby poprawić relacje z Raiolą i "przygotować grunt" pod ewentualne przenosiny Norwega.

Poza tym Raiola może pracować nad znalezieniem nowego klubu dla Matthijsa de Ligta. Agent uważa, że "Matthijs jest obecnie gotowy na podjęcie kolejnego kroku w swojej karierze". I co więcej, słynny agent stwierdził, że sam holenderski obrońca "uważa tak samo".

Więcej o: