"Boniek się żeni". Żart Szpakowskiego podbija sieć. On sam "skuteczny jak Lewandowski"

Dariusz Szpakowski był uczestnikiem popularnego programu "Jaka to melodia?", zorganizowanego z okazji 15. rocznicy powstania stacji TVP Sport. Słynny komentator odpowiedział na jedno z zadanych mu pytań w żartobliwy sposób.

Z okazji 15-lecia istnienia stacji TVP Sport powstał specjalny odcinek programu "Jaka to melodia?", w którym uczestnicy popisują się swoją wiedzą muzyczną. W jubileuszowym nagraniu wzięło udział trzech dziennikarzy sportowych stacji - Dariusz Szpakowski, Rafał Patyra i Maciej Kurzajewski.

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Żart Szpakowskiego z Bońkiem w roli głównej

Zdecydowanie najlepiej z całej trójki poradził sobie Szpakowski, któremu udało się dotrzeć do finału. W ostatniej konkurencji doświadczony komentator nie miał problemów z odgadnięciem tytułów siedmiu popularnych utworów, rozpoznając między innymi piosenki Ich Troje, Franka Sinatry czy Perfectu.

Na sam koniec, przy okazji ostatniej zagadki muzycznej Dariusz Szpakowski pokusił się o żart ze Zbigniewem Bońkiem w roli głównej. Komentator musiał odgadnąć utwór, którym była piosenka "Rudy się żeni" zespołu Big Cyc.

Szpakowski nie miał problemów z odgadnięciem utworu, jednak zamiast prawidłowego tytułu wskazał, że nosi on nazwę "Boniek się żeni". Po chwili jednak podał prawidłową odpowiedź. "Boniek się żeni. Dariusz Szpakowski skuteczny jak Robert Lewandowski" - podsumowano na profilu TVP Sport na Twitterze.

Więcej o: