"Boniek się żeni". Żart Szpakowskiego podbija sieć. On sam "skuteczny jak Lewandowski"

Dariusz Szpakowski był uczestnikiem popularnego programu "Jaka to melodia?", zorganizowanego z okazji 15. rocznicy powstania stacji TVP Sport. Słynny komentator odpowiedział na jedno z zadanych mu pytań w żartobliwy sposób.

Z okazji 15-lecia istnienia stacji TVP Sport powstał specjalny odcinek programu "Jaka to melodia?", w którym uczestnicy popisują się swoją wiedzą muzyczną. W jubileuszowym nagraniu wzięło udział trzech dziennikarzy sportowych stacji - Dariusz Szpakowski, Rafał Patyra i Maciej Kurzajewski.

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Tak brutalnie Paulo Sousy nie ocenił żaden inny były selekcjoner Polaków. Tak brutalnie Paulo Sousy nie ocenił żaden inny były selekcjoner Polaków. "Jak my możemy!"

Żart Szpakowskiego z Bońkiem w roli głównej

Zdecydowanie najlepiej z całej trójki poradził sobie Szpakowski, któremu udało się dotrzeć do finału. W ostatniej konkurencji doświadczony komentator nie miał problemów z odgadnięciem tytułów siedmiu popularnych utworów, rozpoznając między innymi piosenki Ich Troje, Franka Sinatry czy Perfectu.

Na sam koniec, przy okazji ostatniej zagadki muzycznej Dariusz Szpakowski pokusił się o żart ze Zbigniewem Bońkiem w roli głównej. Komentator musiał odgadnąć utwór, którym była piosenka "Rudy się żeni" zespołu Big Cyc.

Marcelo wyrównał rekord wszech czasów. Ma szansę pobić legendę Realu MadrytMarcelo wyrównał rekord wszech czasów. Ma szansę pobić legendę Realu Madryt

Szpakowski nie miał problemów z odgadnięciem utworu, jednak zamiast prawidłowego tytułu wskazał, że nosi on nazwę "Boniek się żeni". Po chwili jednak podał prawidłową odpowiedź. "Boniek się żeni. Dariusz Szpakowski skuteczny jak Robert Lewandowski" - podsumowano na profilu TVP Sport na Twitterze.

Więcej o: