Gala FIFA The Best 2022. Gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA]

Podczas nadchodzącej gali FIFA The Best 2022 wyłoniony zostanie najlepszy piłkarz świata 2021 roku. Po raz drugi z rzędu nagrodę tę może otrzymać Robert Lewandowski, który w ścisłym finale znalazł się wraz z dwoma innymi zawodnikami. Gdzie i o której godzinie oglądać galę FIFA The Best?

Kilkanaście dni temu FIFA ogłosiła nazwiska trzech piłkarzy, którzy powalczą o miano najlepszego w ubiegłym roku. Wśród laureatów, poza Robertem Lewandowskim znalazł się również Leo Messi z PSG oraz Mohamed Salah z Liverpoolu. Gdzie i o której godzinie oglądać poniedziałkową galę?

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Francuzi brutalnie szczerzy dla Milika. Francuzi brutalnie szczerzy dla Milika. "Tym razem nie może się tłumaczyć"

Zasady głosowania - FIFA The Best 2022

W głosowaniu na najlepszego piłkarza roku biorą udział obecni kapitanowie i selekcjonerzy reprezentacji narodowych, dziennikarze, a także internauci, którzy mogli głosować za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej FIFA. Wszystkie oddawane głosy mają taką samą wagę.

Podczas poniedziałkowej gali zostanie wybrany nie tylko najlepszy piłkarz ubiegłego roku. Głosowanie odbywało się również między innymi na najlepszych trenerów w przypadku kobiecego i męskiego futbolu czy też najlepszą bramkarkę i bramkarza.

Gdzie i o której godzinie obejrzeć galę FIFA The Best 2022?

Głównym faworytem do zdobycia wyróżnienia jest Robert Lewandowski, mający za sobą kolejny znakomity rok. Kapitan reprezentacji Polski sięgnął po mistrzostwo Niemiec i Superpuchar Niemiec, a w całym 2021 roku strzelił 69 goli. W międzyczasie pobił historyczny rekord Gerda Muellera pod względem liczby strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi (41).

Pierwsze skutki porażki Barcy już w styczniu. 'Drastyczne decyzje'Xavi żąda odejścia gwiazdy Barcelony. "Gwizdy przy każdym dotknięciu piłki"

Gala FIFA The Best 2022 odbędzie się w poniedziałek 17 stycznia w szwajcarskim Zurychu. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję będzie można oglądać na oficjalnym kanale FIFA w serwisie Youtube. W związku z wymogami sanitarnymi gala odbędzie się bez publiczności.

Więcej o: