Kuriozalny wywiad. Nagle trener zaczął rozmyślać o pingwinie. "Czy to możliwe?"

- Czy pingwin może się przeziębić? - między innymi nad tym zastanawiał się trener Aldershot Town - Mark Molesley - przed meczem z Bromley w FA Trophy. Kuriozalny wywiad okazał się hitem internetu.

W sobotę piątoligowe Aldershot Town przegrało 0:2 z grającym w tej samej lidze Bromley w rozgrywkach FA Trophy, czyli krajowym turnieju dla drużyn półamatorskich. Przed spotkaniem hitem internetu został wywiad, jakiego udzielił trener Aldershot Town - Mark Molesley.

Zobacz wideo Fabio Cannavaro chce wykorzystać reprezentację Polski. "Zaczynają się ścigać"

Szkoleniowiec został zapytany o aktualną sytuację w zespole i spostrzeżenia dotyczące meczu. Jak odpowiedział Molesley? Zobaczcie sami!

- Czy jeśli drzewo upada, ale w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby usłyszeć, czy ono hałasuje? - zaczął Molesley.

Kuriozalny wywiad angielskiego trenera

I dodał: - Czy pingwin może się przeziębić? W jaki sposób płynie woda w wannie, gdy wyciągamy korek? Zgodnie ze wskazówkami zegara czy przeciwnie do nich? To są pytania, które będą nam zadawane i na które potrzebujemy odpowiedzi. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

- Sam miał śliczną fryzurę, ale zaczęła już odrastać. Coops jest z nami, pracuje w ciszy. Robbie też tu jest i dzisiaj po raz pierwszy milczał. Terry przyniósł ze sobą aktówkę. Ma w niej cztery psy, które mówią po japońsku. To jest wszystko, nad czym pracujemy i będziemy dalej ciężko pracować - zakończył Molesley.

Bromley zajmuje 5. miejsce w tabeli National League. Aldershot Town jest z kolei na 17. pozycji.

Więcej o: