Nie żyje Michał Krowiak. Miał 24 lata. "Nikt nie może uwierzyć"

Nie żyje zawodnik Stali Sanok Michał Krowiak. Przykre informacje przekazał w środę klub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piłkarz miał zaledwie 24 lata.

Bardzo źle rozpoczął się nowy rok dla podkarpackiej piłki. W środę pojawiły się informacje o śmierci jednego z zawodników IV-ligowej Stali Sanok.

Zobacz wideo "Bardzo duże, poważne kwoty". Kulesza mówi, co grozi Sousie [SPORT.PL LIVE]

Nie żyje 24-letni piłkarz z Podkarpacia. "Nikt nie może uwierzyć"

W zamieszczonym na Facebooku Stal Sanok poinformowała o śmierci 24-letniego Michała Krowiaka. Nie zostały podane przyczyny śmierci. Piłkarz był wychowankiem klubu z Podkarpacia. Dołączył do niego jako dobrze zapowiadający się junior, przeszedł wszystkie szczeble szkolenia i w dość szybkim czasie udało mu się awansować do pierwszego zespołu. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

- Byłeś w naszym klubie od samego początku, od młodzika, aż po drużynę seniorów. Nikt nie może uwierzyć, że już nie przyjdziesz na żaden mecz, nie zagrasz, nie pokibicujesz. Nie zapytasz z uśmiechem i radością na twarzy, co tam słychać dobrego, bo tak zawsze pytałeś. Nie uściśniesz dłoni - tak po męski - mocno, szczerze - czytamy w pożegnalnym wpisie.

Pogrzeb zawodnika odbędzie się we wtorek, 4 stycznia o godz. 13 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku.

Więcej o: