Czternasta zmiana trenera od 2018 roku! Klub bije rekordy, a kibice są wściekli

Co za absurd! Nicolo Napoli, były piłkarz Juventusu, może objąć rumuński klub FC U Craiova 1948 już po raz... ósmy w karierze.

FC U Craiova 1948 to klub, który nie wie, co to stabilność. Chociaż trudno w to uwierzyć, to od lipca 2018 roku w rumuńskiej drużynie doszło do 13 zmian na stanowisku trenera. A już za moment ma dojść do kolejnej. 

Christian EriksenEriksen może trafić do Premier League! Agent potwierdza: Na pewno jeszcze zagra

Zobacz wideo Kto nowym trenerem reprezentacji Polski? Cezary Kulesza gościem Sport.pl LIVE [START O 20.00]

Szaleństwo w rumuńskim klubieSzaleństwo w rumuńskim klubie Transfermarkt

Dan Vasilica pracuje niespełna miesiąc, ale zaraz straci pracę, bo Craiova zawodzi. Po 21 kolejkach ligi rumuńskiej klub zajmuje dopiero 14. miejsce. Zespół przegrał aż 10 spotkań, a na swym koncie ma zaledwie 19 punktów. Potrzeba zmian. 

Nowym trenerem ma zostać Nicolo Napoli. Słowo "nowy" jednak nie do końca pasuje, bo Włoch pracował już w tym klubie... siedem razy. Były obrońca Juventusu prowadził zespół w latach: 2004, 2007-2009, 2011, 2013-2014, 2017, 2018-2019 i 2020.  

Jeśli Włoch faktycznie podpisze umowę, to zostanie piątym w tym sezonie trenerem rumuńskiego zespołu!

Sensacyjny transfer gwiazdora Napoli. Bajeczny kontrakt. Di Marzio potwierdzaSensacyjny transfer gwiazdora Napoli. Bajeczny kontrakt. Di Marzio potwierdza

Fani są wściekli

Gdy Nicolo Napoli przyleciał do Rumunii, to fani pojawili się na lotnisku i głośno protestowali. "Mamy już dość tej telenoweli. Wypad! Nie chcemy mieć z tobą już nic wspólnego. Jesteśmy zmęczeni, więc lepiej nas zostaw. Zapomnij o tym klubie" - takie gorzkie słowa miał usłyszeć Włoch od Sorina Chipesu, który jest jednym z liderów czołowej grupy kibicowskiej klubu FC U Craiova. Całą sytuację relacjonował portal gsp.ro.

Nicolo Napoli ma 59 lat, a w przeszłości prowadził takie kluby, jak: ACSM Poli Iasi, Turnu-Severin, Astra Ploiesti, Vado czy Moncalieri.

W latach 1987-1991 Napoli był zawodnikiem Juventusu.

Więcej o: