Szczery Ronaldo: Nie jestem zadowolony, nikt z nas nie jest

Cristiano Ronaldo wykorzystał koniec roku do podsumowań. Portugalczyk nie jest do końca zadowolony z 2021 r.

- Rok 2021 dobiega końca i nie był to łatwy rok pomimo tego, że strzeliłem 47 goli we wszystkich rozgrywkach - rozpoczął Ronaldo.

Zobacz wideo Przerażające sceny. Lekarze pokazują zmiany w czaszce Mameda Chalidowa. "Cała szczęka jest odłamana"

"Nikt z nas nie jest zadowolony"

Dla Cristiano Ronaldo mimo wszystko był to udany rok. Portugalczyk dobrze spisywał się w Serie A i równie dobrze sobie radzi w Premier League, do której wrócił po 12 latach przerwy.

Lech Poznań łata dziurę w kadrze i wzywa posiłki z Niemiec Lech Poznań łata dziurę w kadrze i wzywa posiłki z Niemiec

- Dwa różne kluby i pięciu różnych trenerów. Jedno Euro, które rozegrałem z moją reprezentacją narodową i jedna kwalifikacja do mistrzostw świata w 2022 roku. W Juventusie byłem dumny z wygrania Pucharu i Superpucharu Włoch oraz ze zdobycia korony najlepszego strzelca Serie A - napisał na swoim Instagramie. - Oczywiście mój powrót na Old Trafford zawsze będzie jednym z ważniejszych momentów mojej kariery.

Szóste miejsce w tabeli nie jest dobrym wynikiem dla ekipy z Manchesteru. Cristiano Ronaldo doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

- Jednak nie jestem zadowolony z tego co osiągnęliśmy w Manchesterze United. Nikt z nas nie jest zadowolony, jestem tego pewien. Wiemy, że musimy ciężej pracować, lepiej grać i dawać o wiele więcej niż dajemy teraz.

 

Edilson "Byłem lepszy niż Neymar, Ronaldo i Messi". On naprawdę tak myśli. I tłumaczy

Więcej o: