Adidas zmienia swoje logo. Zadebiutuje na mundialu w Katarze

Marka Adidas szykuje zmianę swojego logo. Zmiany mają być widoczne podczas mistrzostw świata w Katarze.

Jak informuje "FootyHeadlines", adidas zamierza wprowadzić kosmetyczne zmiany w swoim logo. Zniknąć ma z niego napis "adidas", a zostaną trzy charakterystyczne paski. Nie wiadomo, czy zmiany obejmą tylko submarkę piłkarską, czy cały asortyment. Firma jak do tej pory nie skomentowała tych doniesień.

Zobacz wideo "Gdyby Lewandowski grał w tym klubie, miałby co najmniej jedną Złotą Piłkę"

Adidas zmienia logo. Debiut na mundialu

Nowe logo ma zadebiutować na mistrzostwach świata w Katarze. Zmiany mają być widoczne na strojach treningowych reprezentacji, których partnerem jest właśnie Adidas. Najprawdopodobniej nowe logo będzie widniało też na meczowych trykotach drużyn. W internecie pojawiły się już zdjęcia obrazujące jak będą wyglądałyby koszulki przygotowane przez Adidasa na ten sezon, ale ze zmienionym logo. Na koszulkach klubowych ma ono zadebiutować w sezonie 2023/2024.

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl!

Adidas to niemiecka firma od lat funkcjonująca w świecie sportu. Jest sponsorem technicznym FIFA, a także wielkich klubów, takich jak Real Madryt, Bayern Monachium, Juventus, Arsenal czy Manchester United. Firma wspiera także reprezentacje narodowe Niemiec, Hiszpanii i Belgii. Markę reklamują także znani piłkarze, m.in. Leo Messi, Karim Benzema, Paul Pogba i Mohamed Salah. W Polsce Adidas ubiera piłkarzy Legii Warszawa, Śląska Wrocław, Piasta Gliwice, Stali Mielec i Wisły Płock.

Więcej o: