Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów. Szykuje się wielki powrót do Realu Madryt?

- Real Madryt postara się zachęcić do powrotu Cristiano Ronaldo - takie sensacyjne doniesienia przekazał brytyjski portal Football Insider. Portugalczyk ma się nie odnajdować w nowej koncepcji gry Ralfa Rangnicka, co może go skłonić do kolejnej zmiany klubu.

Manchester United w najbliższym czasie czeka ogromna rewolucja. Ze stanowiska trenera został niedawno zwolniony Norweg Ole Gunnar Solskjaer, którego zastąpił Ralf Rangnick. Niemiec ma poprowadzić drużynę do końca sezonu, a następnie zostać na dwa lata doradcą zarządu. Jego zadaniem nie będzie więc wyłączeni poprawa wyników pierwszego zespołu, a wprowadzenie zmian w całym pionie sportowym.

Zobacz wideo Sport.pl LIVE - zapowiedź nowego programu Sport.pl i Gazeta.pl

Cristiano Ronaldo odejdzie z Manchesteru United?

Ralf Rangnick ma już za sobą dwa spotkania w roli trenera Manchesteru United. Pierwsze z nich - z Crystal Palace zakończyło się zwycięstwem 1:0, a kolejne- z Young Boys Berno w Lidze Mistrzów remisem 1:1. W grze wicemistrzów Anglii widać jednak zupełną zmianę koncepcji gry, co z pewnością może cieszyć kibiców

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Mniej zadowolony ze zmian w Manchesterze ma być natomiast Cristiano Ronaldo. Według doniesień brytyjskich mediów Portugalczyk nie odnajduje się w nowym systemie gry wprowadzonym przez Rangnicka, przez co ma nawet poważnie rozważać kolejną zmianę klubu.

Jak poinformował w poniedziałek portal Football Insider, sytuację pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki uważnie obserwuje Real Madryt. Florentino Perez chętnie widziałby gwiazdora z powrotem na Santiago Bernabeu i zamierza wykorzystać jego niezadowolenie z obecnej sytuacji.

Dziennikarze Football Insider twierdzą nawet, że według ich źródeł transfer byłby możliwy jeszcze tej zimy! Jeżeli Real Madryt złożyłby konkretną propozycję, Cristiano Ronaldo poważnie by ją rozważył. 

Problemem na drodze do tego transferu mogą być jednak władze Manchesteru United, które raczej nie będą chciały pozbywać się swojej największej gwiazdy po tym jak latem z pozytywnym skutkiem postarali się o sprowadzenie Portugalczyka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.